28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy narożne retro

Okapy narożne retro dopełniają wnętrza w stylu hiszpańskim czy rustykalnym. Okap narożny rustykalny jest piękną ozdobą w kuchni. Wykonanie takiego okapu to zazwyczaj stal lakierowana oraz pomalowane drewno.

2 809 
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]460 ProducentFaber
3 499 
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]460 ProducentFranke

Okapy narożne retro

Jeśli marzysz o kuchni w stylu rustykalnym, to okapy narożne retro to sprzęty, które powinny być w kręgu Twoich zainteresowań! Charakteryzuje je sposób montażu w rogu pomieszczenia, dlatego należy pamiętać o odpowiedniej przestrzeni na dwóch ścianach, aby sprzęt bez problemów się zmieścił.

 

Okapy narożne retro – ciekawe wykonanie

Okapy narożne retro będą doskonale pasowały do kuchni urządzonych w tradycyjnym stylu rustykalnym, hiszpańskim czy klasycznym. Wykonane są ze stali lakierowanej i drewna w kolorze białym, kości słoniowej lub też niebarwionego. Dzięki temu dopasujesz je nie tylko do sprzętów kuchennych, ale też do zabudowy meblowej. Wybierając narożny okap retro, nie musisz się martwić o trwałość urządzenia. Sprzęty produkowane są z najwyżej jakości materiałów, łatwych w utrzymaniu w czystości, co zapewnia długą żywotność i nieskazitelny wygląd przez lata.

Dodatkowym elementem dekoracyjnym, oprócz samego okapu jest również jego oświetlenie. Urządzenia są najczęściej wyposażone w oświetlenie halogenowe lub LED-owe, dzięki czemu doskonale doświetlą blat kuchenny, mogą też pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia pomieszczenia, zwłaszcza wieczorami.

 

Okapy narożne retro – montaż i działanie

Montując okap narożny, musisz pamiętać o odpowiedniej przestrzeni na ścianach, na których urządzenie ma się znaleźć. Nie bez znaczenia jest również umiejscowienie komina – część modeli ma możliwość wyboru, czy ten będzie zamontowany z lewej czy z prawej strony, inne mają informację na ten temat w specyfikacji.

Okapy narożne mogą pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. W pierwszym przypadku filtry węglowe zadbają o oczyszczenie powietrza z nieprzyjemnych zapachów i tłustych cząsteczek, w drugim, o ile posiadasz dostęp do kanału wentylacyjnego, nieświeże powietrze zostanie wyciągnięte na zewnątrz. Odpowiedni tryb oraz intensywność pracy urządzeń będziesz mógł wybrać czy to poprzez sterowanie suwakowe, czy też zdalnie, za pomocą pilota.

Filtry produktów
Cena

 – 

 • 2809
 • 3499
Szerokość okapu narożnego [cm]

Wszystkie szerokości okapów narożnych

 • Wyczyść
Producent
 • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

 • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

 • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

 • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

 • 460
 • 460
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

 • Wyczyść
Rama wykończeniowa

Właściwości ramy wykończeniowej okapu tj. rodzaj drewna, kolor itp. 

 • Wyczyść
Styl
 • Wyczyść
Produkcja
 • Wyczyść
Znaleziono 2 produkty
Zastosuj filtry