14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy narożne retro 100 cm

Okapy narożne rustykalne 100 cm to okapy retro montowane w rogu kuchni. Okap narożny rustykalny wykonany jest zazwyczaj ze stali lakierowanej oraz ma ramę drewnianą. W ofercie okapy w kolorze białym, kremowym i kości słoniowej.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy narożne rustykalne 100 cm

Okapy narożne rustykalne 100 cm przypadną do gustu właścicielom przestronnych wnętrz – zarówno kuchni zamkniętych, jak i tych otwartych na salon. Decydując się na montaż urządzenia w rogu pomieszczenia, musisz pamiętać o odpowiedniej przestrzeni na jego ramiona – właśnie o szerokości 100 cm.

 

Okapy narożne rustykalne 100 cm – ciekawe wykonanie

Okapy rustykalne są wykończone najczęściej za pomocą lakierowanej stali oraz drewna w kolorze białym, kremowym, mebli lub niebarwionego w ogóle. Tym samym powstał produkt, który doskonale wpasuje się w linię mebli kuchennych czy też innych sprzętów AGD. Połączenie ich z oświetleniem urządzeń pozwala na osiągnięcie ciekawego efektu wizualnego i dekoracyjnego. Materiały, z których urządzenia są produkowane zapewniają długą żywotność, są też łatwe w utrzymaniu w czystości. Najczęściej wystarczy przetarcie miękką szmatką lub użycie sprayu przeznaczonego do czyszczenia urządzeń.

 

Okapy narożne rustykalne 100 cm – użytkowanie

Okapy narożne rustykalne 100 cm mogą pracować w dwóch trybach – wyciągu, o ile posiadasz dostęp do wentylacji, dzięki któremu nieświeże powietrze zostanie usunięte na zewnątrz oraz pochłaniacza, który za pomocą filtrów węglowych zneutralizuje nieprzyjemne zapachy. Tryb pracy urządzeń oraz jej intensywność zmienisz za pomocą intuicyjnych suwaków, pasujących do całego urządzenia lub używając pilota.

O efektywne usuwanie oparów z kuchni zadbają silniki o dużej mocy, w które wyposażone są okapy narożne. Nie musisz się przy tym martwić o głośność urządzeń – producenci dbają o to, aby podczas działania były jak najbardziej dyskretne. W naszej ofercie znajdują się również takie, które posiadają lub mogą posiadać silnik zewnętrzny. Ten zamontowany na zewnątrz budynku lub w innym pomieszczeniu, niż kuchnia – na poddaszu, w piwnicy, spiżarni, zapewni jeszcze cichszą pracę pochłaniacza.