Okapy narożne retro 100 cm

Okapy narożne rustykalne 100 cm to okapy retro montowane w rogu kuchni. Okap narożny rustykalny wykonany jest zazwyczaj ze stali lakierowanej oraz ma ramę drewnianą. W ofercie okapy w kolorze białym, kremowym i kości słoniowej.

2 499 
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]460 ProducentFaber

Okapy narożne rustykalne 100 cm

Okapy narożne rustykalne 100 cm przypadną do gustu właścicielom przestronnych wnętrz – zarówno kuchni zamkniętych, jak i tych otwartych na salon. Decydując się na montaż urządzenia w rogu pomieszczenia, musisz pamiętać o odpowiedniej przestrzeni na jego ramiona – właśnie o szerokości 100 cm.

 

Okapy narożne rustykalne 100 cm – ciekawe wykonanie

Okapy rustykalne są wykończone najczęściej za pomocą lakierowanej stali oraz drewna w kolorze białym, kremowym, mebli lub niebarwionego w ogóle. Tym samym powstał produkt, który doskonale wpasuje się w linię mebli kuchennych czy też innych sprzętów AGD. Połączenie ich z oświetleniem urządzeń pozwala na osiągnięcie ciekawego efektu wizualnego i dekoracyjnego. Materiały, z których urządzenia są produkowane zapewniają długą żywotność, są też łatwe w utrzymaniu w czystości. Najczęściej wystarczy przetarcie miękką szmatką lub użycie sprayu przeznaczonego do czyszczenia urządzeń.

 

Okapy narożne rustykalne 100 cm – użytkowanie

Okapy narożne rustykalne 100 cm mogą pracować w dwóch trybach – wyciągu, o ile posiadasz dostęp do wentylacji, dzięki któremu nieświeże powietrze zostanie usunięte na zewnątrz oraz pochłaniacza, który za pomocą filtrów węglowych zneutralizuje nieprzyjemne zapachy. Tryb pracy urządzeń oraz jej intensywność zmienisz za pomocą intuicyjnych suwaków, pasujących do całego urządzenia lub używając pilota.

O efektywne usuwanie oparów z kuchni zadbają silniki o dużej mocy, w które wyposażone są okapy narożne. Nie musisz się przy tym martwić o głośność urządzeń – producenci dbają o to, aby podczas działania były jak najbardziej dyskretne. W naszej ofercie znajdują się również takie, które posiadają lub mogą posiadać silnik zewnętrzny. Ten zamontowany na zewnątrz budynku lub w innym pomieszczeniu, niż kuchnia – na poddaszu, w piwnicy, spiżarni, zapewni jeszcze cichszą pracę pochłaniacza.

Okapy narożne rustykalne 100 cm

Cena

 – 

  • 2499
  • 2499
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 460
  • 460
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Rama wykończeniowa

Właściwości ramy wykończeniowej okapu tj. rodzaj drewna, kolor itp. 

Styl
Produkcja