0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 9599
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
    Więcej
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 550
  • 1430
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Na skróty

Okapy sufitowe 90 cm

Okapy sufitowe 90 cm to okapy kuchenne montowane w suficie podwieszanym. Okap sufitowy to dobre rozwiązanie zarówno dla posiadaczy małych, jak i dużych kuchni. W ofercie są okapy z silnikiem poddaszowym, dzięki czemu praca okapu jest cicha.
-10%
-10%
-10%
-10%

SPECJALNE PROMOCJE

Okapy sufitowe 90 cm

Zarówno mała, jak i duża kuchnia to miejsce, gdzie okapy sufitowe 90 cm znajdą swoje miejsce, dodając mu niezwykłego designu. Sposób montażu okapów nie zakłóca koncepcji zaprojektowanego wnętrza, a wręcz przeciwnie – sprzęt ten staje się jego dodatkową ozdobą. To urządzenia świetnie sprawdzające się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach.

 

Okapy sufitowe 90 cm – przyjemność użytkowania

Urządzenia mogą pracować wydajnie w dwóch trybach – wiele modeli posiada bowiem możliwość działania w trybie wyciągu, o ile tylko kuchnia posiada dostęp do wentylacji. Dzięki temu powietrze szybko zostanie wymienione na świeże, co ma niemałe znaczenie zwłaszcza w otwartych przestrzeniach – w kuchniach połączonych z salonem. Tryb pochłaniacza jest standardem w okapach kuchennych - dzięki filtrom węglowym powietrze zostanie pozbawione nieprzyjemnych zapachów i oczyszczone z tłustym cząsteczek.

Okapy montowane w suficie mają jeszcze jedną zaletę – są niemal niesłyszalne, zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na model, który posiada silnik zewnętrzny. Tę część urządzenia możesz umieścić na poddaszu, przy dachu, a nawet na zewnętrznej elewacji domu. Tak zamontowane urządzenie może współgrać w jednej linii z sufitem.

 

Okapy sufitowe 90 cm – niezwykły, dyskretny design

Wyciszona praca nie jest jedyną zaletą tego typu urządzeń. Dyskrecja przemawia również przez design. Okapy sufitowe 90 cm z powodzeniem mogą pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia. Część modeli wyposażona jest w punktowe oświetlenie halogenowe, inne z kolei posiadają oświetlenie typu LED. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami, z których zostały wykonane – najczęściej stali nierdzewnej, Inox, szkła hartowanego, mamy do czynienia ze sprzętem, który nie tylko spełnia swoją funkcję, ale również cieszy oko.

W przypadku, gdy zależy Ci na urządzeniu wydajnym, a przy tym dyskretnie schowanym w suficie lub zaraz pod nim, to ten typ okapów będzie dla Ciebie doskonałym wyborem na lata.

Okapy sufitowe 90 cm