14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Kontrola jakości

Możesz zauważyć, że pomimo tego, iż jesteśmy specjalistycznym sklepem z okapami nie posiadamy w ofercie wszystkich okapów jakie są dostępne na rynku. Dzieje się tak dlatego, że dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja zarówno podczas robienia zakupów, jak i później, podczas użytkowania. Zatem w naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone przez nas modele – tylko te najlepsze jakościowo, z których działanie gwarantuje zadowolenie przez wiele lat.

Pakowanie okapu

Gwarantujemy, że wysyłany towar będzie solidnie zapakowany przez naszych pracowników. 99% naszych okapów dojeżdża w całości nie ulegając stłuczeniu lub zagnieceniu. Dzieje się tak dlatego, że przed każdorazową wysyłką każdy okap jest raz jeszcze sprawdzany, a w sytuacji gdy opakowanie zapewnione przez producenta nie zabezpiecza wystarczająco towaru – sami dopakowujemy okapy dodając kartonowe oraz styropianowe przekładki, aby jak najlepiej zabezpieczyć całą paczkę.

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, przed każdą wysyłką okapu dodatkowo zawsze:

  • Sprawdzamy pod względem jakościowym i technicznym wysyłany okap.
  • Starannie pakujemy każdy okap tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.
  • Każda z paczek jest oklejona naklejkami informującymi o zachowaniu ostrożności podczas transportu - do każdego okapu, w przeźroczystej koszulce na wierzchu paczki jest dołączona faktura VAT wystawiona na dane podane przy zakupie, instrukcja obsługi, list przewozowy z numerem telefonu do klienta (przydatne dla kuriera) oraz informacja o tym, co robić w razie uszkodzenia przesyłki (co zdarza się niezmiernie rzadko).