Kontrola jakości
 

 
 
Możesz zauważyć, że pomimo tego, iż jesteśmy specjalistycznym sklepem z okapami nie posiadamy w ofercie wszystkich okapów jakie są dostępne na rynku. Dzieje się tak dlatego, że dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja zarówno podczas robienia zakupów, jak i później, podczas użytkowania. Zatem w naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone przez nas modele – tylko te najlepsze jakościowo, z których działanie gwarantuje zadowolenie przez wiele lat.

 

Pakowanie okapu

Gwarantujemy, że wysyłany towar będzie solidnie zapakowany przez naszych pracowników. 99,99% naszych okapów dojeżdża w całości nie ulegając stłuczeniu lub zagnieceniu. Dzieje się tak dlatego, że przed każdorazową wysyłką każdy okap jest raz jeszcze sprawdzany, a w sytuacji gdy opakowanie zapewnione przez producenta nie zabezpiecza wystarczająco towaru – sami dopakowujemy okapy dodając kartonowe oraz styropianowe przekładki, aby jak najlepiej zabezpieczyć całą paczkę.

 


 


Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, przed każdą wysyłką okapu dodatkowo zawsze:

 • Sprawdzamy pod względem jakościowym i technicznym wysyłany okap, czego dowodem jest wypełniona i podpisana przez pracownika KARTA KONTROLI JAKOŚCI, którą umieszczamy w paczce wraz z towarem.
   
 • Starannie pakujemy każdy okap tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.
   
 • Każda z paczek jest oklejona naklejkami informującymi o zachowaniu ostrożności podczas transportu.- do każdego okapu, w przeźroczystej koszulce na wierzchu paczki jest dołączona faktura VAT wystawiona na dane podane przy zakupie, instrukcja obsługi, podbita karta gwarancyjna, list przewozowy z numerem telefonu do klienta (przydatne dla kuriera) oraz informacja o tym, co robić w razie uszkodzenia przesyłki (co zdarza się niezmiernie rzadko). 
 
 
 

 

 

 
  

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

 
Ładuję...