Dostawa i płatność Dostawa

Wysyłka krajowa

Wszystkie zamówione produkty w  sklepie Okapykuchenne.pl są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przesyłki są ubezpieczone a wartość kosztów transportu dla danego produktu jest zawsze określona przy jego opisie, obok zdjęcia.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę pod adres wskazany na liście przewozowym (adres przy furtce w przypadku domów mieszkalnych, numer mieszkania w przypadku mieszkań w blokach mieszkalnych) jeśli waga rzeczywista przesyłki nie przekracza 31,5 kg. W przypadku, gdy waga rzeczywista jest większa niż 31,5 kg, przesyłkę należy odebrać od kuriera osobiście (tj. kurier w tym wypadku nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki z samochodu pod adres wskazany w liście przewozowym).

W przypadku wyboru płatności  za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi) do kosztów transportu doliczane są dodatkowe koszty za usługę pobrania w wysokości 10 zł brutto. 

Istnieje także możliwość zastrzeżenia godziny i dnia dostawy w dni robocze. W przypadku zainteresowania taką usługą należy dopisać to w komentarzu zamówienia. Wówczas odpowiednia kwota netto (wg poniższej tabeli) będzie doliczona do faktury.


Wysyłka za granicę

Sklep Okapykuchenne.pl umożliwia  także wysyłkę towaru za granicę. Wówczas koszty transportu są ustalane indywidualnie. Przy wysyłce za  granicę nie realizujemy formy płatności za pobraniem. 

 

 * Wszystkie dodatkowe usługi wysyłki kurierskiej, opisane w powyższej tabeli należy potwierdzić z Biurem Obsługi Klienta po złożeniu zamówienia. 

 

Płatność
 

W sklepie Okapykuchenne.pl istnieją następujące formy płatności:

Płatność za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi). Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru z rąk kuriera. Wybór płatności za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą za tę usługę (10 zł brutto), naliczaną w koszyku zamówienia, po jej wybraniu z dostępnych opcji .

Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi (ale oczywiście nadal masz prawo do ewentualnego zwrotu towaru o czym możesz się bliżej dowiedzieć tutaj).

Płatność przelewem na bankowe konto firmowe. Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz po złożeniu zamówienia na wskazane konto bankowe, które otrzymasz e-mailem. 

Uwaga:
Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przelewem, wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.


 

 
 

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

 
Ładuję...