14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Dostawa

Wysyłka krajowa

Wszystkie zamówione prodkty w sklepie Okapykuchenne.pl są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, DHL oraz Schenker. Przesyłki są ubezpieczone a wartość kosztów transportu dla danego produktu jest zawsze określona przy jego opisie, obok zdjęcia.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę pod adres wskazany na liście przewozowym (adres przy furtce w przypadku domów mieszkalnych, numer mieszkania w przypadku mieszkań w blokach mieszkalnych) jeśli waga rzeczywista przesyłki nie przekracza 31,5 kg (DPD i DHL) oraz 30 kg (Schenker). W przypadku, gdy waga rzeczywista jest większa, przesyłkę należy odebrać od kuriera osobiście (tj. kurier w tym wypadku nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki z samochodu pod adres wskazany w liście przewozowym).

W przypadku wyboru płatności za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi) do kosztów transportu doliczane są dodatkowe koszty za usługę pobrania w wysokości 10 zł brutto.

Istnieje także możliwość zastrzeżenia godziny i dnia dostawy w dni robocze. W przypadku zainteresowania taką usługą należy dopisać to ZAWSZE w komentarzu zamówienia. Wówczas odpowiednia kwota netto (wg poniższej tabeli) będzie doliczona do faktury.


* Wszystkie dodatkowe usługi wysyłki kurierskiej, opisane w powyższej tabeli należy potwierdzić z Biurem Obsługi Klienta po złożeniu zamówienia.


Wysyłka za granicę

Sklep Okapykuchenne.pl umożliwia także wysyłkę towaru za granicę. Wówczas koszty transportu są ustalane indywidualnie. Przy wysyłce za granicę nie realizujemy formy płatności za pobraniem.


Płatność

W sklepie Okapykuchenne.pl istnieją następujące formy płatności:

1. Płatność za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi). Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru z rąk kuriera. Wybór płatności za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą za tę usługę (10 zł brutto), naliczaną w koszyku zamówienia, po jej wybraniu z dostępnych opcji .

Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi (ale oczywiście nadal masz prawo do ewentualnego zwrotu towaru o czym możesz się bliżej dowiedzieć tutaj).

2. Płatność przelewem na bankowe konto firmowe. Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz po złożeniu zamówienia na wskazane konto bankowe, które otrzymasz e-mailem. Uwaga: Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przelewem, wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

3. Płatność PayU

4. Płatność Raty PayU