Specjalistyczny sklep internetowy - okapykuchenne.plWyobraź sobie, że wchodzisz do swojej wymarzonej kuchni...
A tam wśród ładnych mebli, sprzętu i gustownie dobranych dodatków znajduje się także Twój ostatni nabytek. Jak wisienka na torcie, tak i okap kuchenny dopełnił wreszcie wyglądu całego pomieszczenia. Jest dokładnie taki jaki miał być, nie za duży, nie za mały, nie za ciemny, ani nie za jasny - idealny.
Rozpoczynasz gotować swoją ulubioną potrawę, włączasz nastrojowe oświetlenie okapu, uruchamiasz odpowiedni bieg i tak jak muzyka ambientowa, lekki szum okapu zdaje się być zupełnie niezauważalny.
Zapach potrawy jest wyczuwalny na tyle ile chcesz. Swobodnie też rozmawiasz z domownikami, a w głębi serca cieszysz się z dobrze podjętej decyzji zakupowej.


Chcesz podjąć dobrą decyzję zakupową?
Skorzystaj z naszego 18-letniego doświadczenia!

Dopasowany do wnętrza kuchennego, cichy i jednocześnie skutecznie pochłaniający okap, to kompozycja trzech składników udanego gotowania na całe lata.

OkapyKuchenne.pl to najdłużej działający i największy specjalistyczny sklep z okapami kuchennymi i akcesoriami. Doświadczenie, które nieprzerwanie zdobywamy od 2002 w zakresie sprzętu i profesjonalnego doradztwa zaowocowało portfelem produktów wybranych z najwyższą starannością. W swojej ofercie mamy ponad 3000 okapów znanych i cenionych marek.

Wiemy, że wybór idealnego okapu spośród takiej ich ilości jaką oferujemy może nie być łatwy, dlatego służymy radą i całą naszą wiedzą, by ułatwić podjęcie tej najlepszej decyzji. 7 naszych doradców jest dostępnych od poniedziałku do soboty na czacie, mailu oraz na telefon.

Wybór okapu jest trudny. Aby wybrać ten najlepszy model - cichy, skuteczny i wizualnie pasujący do wnętrza trzeba poświęcić mnóstwo czasu na poszukiwania i zdobywanie wiedzy w tym zakresie. Nie masz na to czasu?

… i przekonaj się, że 18 lat doświadczenia i ponad 170 000 zadowolonych Klientów to nasza najlepsza referencja do tego abyś i Ty dołączył/a do grona zadowolonych Klientów naszego sklepu! :)

Śmiało możemy powiedzieć, że: na okapach kuchennych znamy się najlepiej w Polsce!

Specjalistka od okapów

okap mirida


Dlaczego warto kupować w sklepie okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.

Co to oznacza?

  1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów.
    Dzięki temu wiesz co kupujesz.
  2. Bazując na 18 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata.
  3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - -20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00.
  4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji.
  5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu.
  6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu).
  7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 28 dni, wymienić na inny model, a w razie jakichkolwiek usterek podczas transportu szybko wyślemy Ci nowy.
  8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.