14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy blatowe 90 cm

Okapy blatowe 80 cm to okapy kuchenne wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii. W ofercie okapy zintegrowane z płytą indukcyjną ceramiczną. Niektóre modele wyposażone w dodatkowe funkcje, np. childlock zapewniającą bezpieczeństwo Twoich dzieci, a także funkcję rozpoznawania naczyń.

 
9 499 
Głośność okapu na I biegu [dB]43 Wydajność max. [m3/h]620 ProducentElica

Okapy blatowe 90 cm

Jeśli zależy Ci na dwóch urządzeniach w jednym, to płyty indukcyjne z okapem dostępne w naszej ofercie z pewnością przypadną Ci do gustu. To jednak nie wszystko – w parze z wydajnością idzie również design tych urządzeń wykonanych z najwyższej jakości stali szczotkowanej i chromowanej. Dzięki temu zyskujesz nie tylko wydajne, podstawowe sprzęty AGD, ale również element dekoracyjny w swojej kuchni.

 

Okapy blatowe 90 cm – do designerskich wnętrz

Okapy blatowe 90 cm zintegrowane z płytą indukcyjną to urządzenia, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których wyspa kuchenna stanowi centrum, gdzie nie tylko przygotowuje się posiłki, ale również spędza czas. Docenią ją przede wszystkim te osoby, dla których wygląd jest tak samo ważny, jak funkcje urządzenia. Najwyższej jakości stal chromowana czy też szczotkowana, często w połączeniu ze szkłem hartowanym barwionym na biały lub czarny kolor pozwolą na uzyskanie sprzętu na lata, który jest przy tym łatwy w utrzymaniu w czystości.

 

Okapy blatowe 90 cm – codzienne użytkowanie

Okapy blatowe 90 cm zintegrowane z płytą kuchenną zbudowane są tak, aby w sposób wydajny radzić sobie z pochłanianiem oparów, niezależnie od tego, czy gotujesz na jednym czy na kilku palnikach. Z łatwością ustawisz pożądaną intensywność pracy za pomocą pokręteł, panelu dotykowego czy też używając pilota. W urządzeniach zamontowano również timer, dzięki któremu urządzenie włączy się lub wyłączy w dogodnym dla Ciebie czasie bez konieczności bycia na miejscu.

Jeśli cenisz sobie design na równi z funkcjonalnością urządzeń, to okapy blatowe 90 cm zintegrowane z płytą przypadną Ci do gustu. Łatwość w obsłudze, utrzymanie w czystości i jakość wykonania oponują za tym, że to urządzenia na lata, które dzięki uniwersalnemu wyglądowi doskonale wpasują się w zmiany aranżacyjne. W naszej ofercie znajdziesz okapy blatowe zintegrowane z płytą marki Bora oraz Falmec.

Okapy blatowe 90 cm

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 9499
  • 9499
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 620
  • 620
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Znaleziono 1 produkt
Zastosuj filtry