0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 13039
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 445
  • 805
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 60 cm

Okapy dekoracyjne wiszące 60 cm pracują zazwyczaj w trybie pochłaniacza, ale są również modele pracujące jako wyciąg kuchenny. Okap wyspowy wiszący to okap lampa, który doskonale oświetli wnętrze i świetnie go udekoruje. Okapy wyspowe wiszące wykonane są z szkła dekoracyjnego i stali.
-10%
Rabat %
9 169  10 199  Oszczędzasz: 1 030 

Szczegóły >

-10%
-10%
-10%

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 60 cm

Nowoczesna kuchnia, która posiada wyspę kuchenną, stanowi nie lada wyzwanie przy dobrze sprzętu AGD. Na szczęście kilka lat temu na polskim rynku pojawiły się okapy wyspowe, które dziś są nieodzownym elementem, każdej ponadczasowej kuchni. Jednak szczególnie dla wymagających klientów okapy wyspowe nowoczesne były zbyt mało dekoracyjne, dlatego też czołowi producenci pochłaniaczy skonstruowali okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 60 cm, które swoim wyglądem przypominają lampy. Niezależnie w jakim stylu jest urządzona Twoja kuchnia, w naszej ofercie znajdziesz okap idealnie pasujący do wiodącego designu.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 60 cm – funkcjonalność i niebanalny design

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 60 cm wszystkie pracują w trybie pochłaniacza, neutralizując nieprzyjemne zapachy. Niektóre z nich mogą dodatkowo pracować w trybie wyciągu, usuwając nagromadzone opary z pomieszczenia. Ich ogromną zaletą są mocne silniki cechujące się wydajnością od 500 do 900 m3/h, gdyż taka moc jest zupełnie wystarczająca do usunięcia oparów z dużej kuchni czy otwartej przestrzeni. Ponadto istotną kwestią jest ich wysoka klasa energetyczna oceniana na A lub B, dzięki czemu czyste powietrze nie będzie wiązało się z dużymi kosztami. Często spotykaną funkcją dodatkową w dekoracyjnych modelach jest funkcja 24h, dzięki której okap samodzielnie na niskiej intensywności filtruje powietrze, a co za tym idzie, Twoja kuchnia wolna jest od nieprzyjemnych zapachów.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 60 cm – wykonanie

Urządzenia wyspowe najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej, która odporna jest na zarysowania, a przy tym łatwa w utrzymaniu czystości. W naszej ofercie znajdziesz również okapy wykonane ze stali lakierowanej, które stwarzają duże możliwości aranżacyjne. Modele wyspowe najczęściej występują w białym lub czarnym kolorze, natomiast dostępne są również prawdziwe perełki w kolorze antycznej miedzi, cytryny lub bursztynu, dzięki temu dopasujesz je do każdego wnętrza, niezależnie od jego głównego nurtu stylistycznego.

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 60 cm