14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe dekoracyjne 180 cm

Okapy dekoracyjne wiszące 180 cm to wydajne pochłaniacze kuchenne, które skutecznie eliminują zapachy, a także spełniają funkcję lampy. Wykonane są ze szkła hartowanego i stali. Okap wyspowy wiszący świetnie udekoruje każdą kuchnie.

 
21 999 
Głośność okapu na I biegu [dB]64 Wydajność max. [m3/h]526 ProducentElica

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 180 cm

Duże, eleganckie kuchnie potrzebują niestandardowych rozwiązań i ta myśl przyświecała producentom, którzy stworzyli okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 180 cm. Te największe z dostępnych na rynku modele są wyjątkowo ekskluzywnymi okapami, które swoim wyglądem dopełnią nowoczesny design, a przy tym zadbają o czyste powietrze w Twojej kuchni.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 180 cm – funkcjonalność

Bardzo ważną rzeczą w tak dużych okapach jest odpowiednie rozmieszczenie punktów świetlnych. W tych modelach jest ono umieszczone tak, aby obejmowało całą wyspę i płytę kuchenną, co przekłada się bezpośrednio na komfort oraz bezpieczeństwo podczas gotowania. Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 180 cm najczęściej posiadają kilka bardzo użytecznych funkcji dodatkowych. Jedną z nich jest czujnik zabrudzenia filtrów, który poinformuje Cię o konieczności wymiany filtrów węglowych. Funkcją, która szczególnie sprawdzi się w miejscach, gdzie pojawia się dym papierosowy, gazy zapachowe czy inne związki zanieczyszczające, jest czujnik listka. Ta opcja poinformuje Cię, kiedy jakość powietrza w Twojej kuchni jest na niskim poziomie, a dodatkowo automatycznie włączy silnik i rozpocznie pracę, aby poprawić jakość powietrza.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 180 cm – minimalizm zamknięty w prostokącie

Najczęstszą formą jaką przybierają duże okapy wyspowe, jest prostokąt o minimalistycznym wykończeniu. Trudno w nich szukać specjalnych zdobień czy elementów dekoracyjnych. Dzięki temu doskonale wpasują się we współczesne formy, w których przestrzeń i brak zbędnych elementów jest wyznacznikiem designu. Okapy wyspowe nowoczesne najczęściej montowane są na specjalnych linkach do sufitu, a dzięki temu, że pracują głównie w trybie pochłaniacza, niepotrzebne jest podłączanie ich do kanału wentylacyjnego. Na próżno jest szukać w tej kategorii modeli o krzykliwych kolorach, producenci postawili na minimalizm i pełną klasykę – czerń, biel oraz kolor stali inox . Swoją wytrzymałość zawdzięczają stali oraz szkłu hartowanemu i te materiały gwarantują długą żywotność.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 21999
  • 21999
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 526
  • 526
Znaleziono 1 produkt
Zastosuj filtry