0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 13159
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 365
  • 768
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting
Na skróty

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm

Okapy dekoracyjne wiszące 40 cm to wydajne pochłaniacze kuchenne, które skutecznie eliminują zapachy, a także spełniają funkcję lampy. Wykonane są ze szkła hartowanego i stali. Okap wyspowy wiszący świetnie udekoruje każdą kuchnie.
SPECJALNE PROMOCJE

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm

W kuchni otwartej i wychodzącej na salon niezwykle ważne jest, by urządzenie do filtrowania powietrza posiadało jak najwięcej funkcji. W związku z tym w naszej ofercie zadbaliśmy o to, by okapy wyspowe najczęściej posiadały silnik o wydajności 600 – 800 m3/h i tym samym odnalazły swoje przeznaczenie w dużych kuchniach lub tych, w których intensywnie się gotuje, skutecznie usuwając wszelkie nieczystości, zabrudzenia i niepożądane zapachy z powietrza, by pozostało czyste i zdrowe. Klasa energetyczna A lub B, którą posiadają, oznacza, że są energooszczędne, co stanowi ważną cechę w wyborze tego urządzenia. Okapy wyspowe nowoczesne mogą mieć postać finezyjnej lampy, która dyskretnie oświetli zarówno miejsce, gdzie przygotowujesz posiłki, jak i całe pomieszczenie. Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm wyposażone są w energooszczędne oświetlenie LED. Klasa A i B sprawia, że są energooszczędne.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm – użytkowanie, wykonanie i estetyka

Najczęściej okap jest wykonany ze stali lakierowanej, stali nierdzewnej, w tym również znajdziesz modele stali nierdzewnej satynowej oraz ze szkła hartowanego. Zastosowanie tych materiałów pozwala na proste utrzymanie urządzenia w czystości. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć okap miękką ściereczką, aby pozbyć się z niego tłuszczu i kurzu. Do trudniejszych zabrudzeń możesz użyć specjalnego sprayu, który usunie nieczystości, nie rysując przy tym czaszy okapu. Ponadto użycie tych materiałów zapewnia urządzeniu długą żywotność. W naszej ofercie znajdziesz okapy w kolorze białym, czarnym oraz w kolorze stali nierdzewnej, dzięki temu bez trudności dopasujesz go do stylu, jaki panuje w Twojej kuchni. Wśród producentów okapów znajdziesz te wykonane w Polsce, Włoszech i Hiszpanii, a wszystkie one pozwolą Ci zatrzeć granicę między kuchnią a salonem, gdyż posiadają niezwykle ciekawy design.

 

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm – montaż

Jeśli zwrócisz uwagę na wygląd okapu, to na pierwszy rzut oka zauważysz, iż są to niewielkich rozmiarów tuby czy foremne kwadraty zwisające na stalowych linkach, które dodadzą Twojemu wnętrzu niebanalnego charakteru, uroku i finezji. Montujesz je nad swoją nowoczesną wyspą kuchenną, na której znajduje się płyta grzewcza.

Okapy wyspowe wiszące dekoracyjne 40 cm