14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe okrągłe 80 cm (przyścienne)

Okap przyścienny okrągły działa jako wyciąg lub jako pochłaniacz. Okapy przyścienne cylindryczne 80 cm to wydajne okapy kominowe i świetna dekoracja w nowoczesnej kuchni.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy przyścienne okrągłe 80 cm

Okapy tej kategorii należą do niezwykle ekskluzywnych nie tylko przez swoją jakość wykonania, ale również przez oryginalną stylistykę i nowoczesne funkcje. Użytkowanie ich sprawi Ci wiele satysfakcji i jednocześnie pozwoli na wprowadzenie do kuchni niepowtarzalnej estetyki dekoracyjnej.

 

Okapy przyścienne okrągłe 80 cm – zadziwiająca funkcjonalność

Okapy przyścienne okrągłe 80 cm znajdą swoje zastosowanie w kuchniach dużych, w których panują zwyczaje intensywnego gotowania. Tym, co przyciągnie Twoją uwagę, jest również oświetlenie oparte na technologii LED, które jest 10 razy żywotniejsze niż zwykłe żarówki i, co ważne, energooszczędne. Funkcja deep silence obecna w niektórych modelach zredukuje znacznie głośność pracy okapów i nawet nie zorientujesz się, że sprzęt jest włączony. Możesz używać okapów przyściennych okrągłych w dwóch trybach: jako wyciągu lub przez zamontowanie filtrów węglowych jako pochłaniacza z silnikiem o maksymalnej wydajności 700 m3/h. Pracą wybranego okapu sterujesz za pomocą miękkich przycisków Light Soft umieszczonych na wyświetlaczu LED lub LCD.

 

Okapy przyścienne okrągłe 80 cm- wykonanie, użytkowanie i prosty montaż

Te niezwykłe okapy przyścienne okrągłe 80 cm mogą być w Twojej kuchni również niespotykanymi dekoracjami. Biel, czerń i kolor stali inox to kolory najczęściej spotykane w tej kategorii urządzeń. Zazwyczaj wykonane są ze stali inox , w tym satyny i szkła hartowanego. Technologia wykonania okapów sprawia, że utrzymanie ich w czystości jest bezproblemowe, bo z łatwością wyczyścisz je miękką szmatką i specjalnym sprayem przeznaczonym do powierzchni metalowych. Technologia wykonania zapewnia też wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia. Użytkując okapy przyścienne na co dzień, sporym ułatwieniem dla Ciebie będzie fakt, iż posiadają 4 biegi, a jeśli gotujesz intensywnie, łatwo zmienisz moc silnika na bardziej intensywną, co będzie sprzyjało jeszcze skuteczniejszemu oczyszczaniu powietrza z oparów i tłuszczów kuchennych. Te cechy okapów przyściennych okrągłych 80 cm plasują je na wysokim miejscu w swojej kategorii, co również związane jest z prostym montażem, gdyż do każdego modelu załączony jest element montażowy.