14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe okrągłe 90 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne okrągłe 90 cm wykonane są ze stali inox i lakierowanej. Okapy okrągłe o szerokości 90 cm to funkcjonalne urządzenia posiadające niezwykły design. Taki okap świetnie komponuje się w kuchni o stylu nowoczesnym lub klasycznym.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy przyścienne okrągłe 90 cm

Okapy przyścienne okrągłe 90 cm idealnie pasują do kuchni w stylu klasycznym lub nowoczesnym. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które wykorzystują wysoką technologię materiałów stali inox i szkła hartowanego, a swoją kolorystyką i kształtem świetnie wpiszą się w całość pomieszczenia. Te oryginalne tuby i elipsy zamontowane na ścianie spełnią bez zarzutu swoją rolę przez wiele lat dzięki odporności na zabrudzenia i zarysowania oraz najwyższej klasie konstrukcji. Dodatkowo znajdziesz w nich solidne oświetlenie wnętrza swojej kuchni, co pozwoli na przygotowanie posiłków w komfortowych warunkach.

 

Okapy przyścienne okrągłe 90 cm – solidne wykonanie i łatwe użytkowanie

Z pewnością okapy przyścienne okrągłe 90 cm przyciągają uwagę trwałością wykonania ze stali inox , która, co ważne dla Ciebie, nie utlenia się, nie ma właściwości magnetycznych, przez co nie przyciąga do siebie kurzu. To spore ułatwienie w użytkowaniu. Dzięki rozsuwanym maskownicom, możesz dowolnie ustalić wysokość urządzenia. Połączenie stali inox i szkła hartowanego nadaje urządzeniom uroku i lekkości, a Twojej kuchni niebagatelnego wyglądu. Pielęgnacja okapów jest niezwykle prosta, ponieważ wykorzystujesz do tego mokrą szmatkę, a w przypadku trwalszych zabrudzeń, specjalny spray, który likwiduje skutecznie wszelkie nieczystości. Okapy przyścienne okrągłe posiadają niezwykle trwały filtr aluminiowy, który jest wzmacniany na krawędziach stalą Inox, co wpływa na jego wielokrotność użytkowania i możliwość mycia. Okapy przyścienne mogą być również wykonane z jednego kawałka blachy, co przy ich sporych wymiarach jest wielką zaletą. Świetnie sprawdzają się w sytuacji, gdy zależy Ci na tym, by ich średnica bądź szerokość była mniejsza od rozmiaru płyty grzewczej.

 

Okapy przyścienne okrągłe 90 cm – funkcjonalność i montaż

Przy zakupie okapów przyściennych okrągłych 90 cm  zwrócisz na pewno uwagę na fakt, iż mogą one pracować z silnikiem zewnętrznym, co znacznie wpływa na obniżenie głośności pracy. Zamontowanie do urządzeń filtra węglowego Long Life nie tylko wpłynie na wybór trybu pochłaniacza, ale także zadowoli Cię długą żywotnością filtrów na ok. 3 lata. Oświetlenie diodowe LED podniesie komfort Twojej pracy w kuchni, a dzięki sterowaniu Soft–Touch zdecydujesz o intensywności pracy silnika, którego moc może wynieść nawet do 800 m3/h. Montaż jest łatwy, dzięki elementom montażowym znajdującym się w każdym zestawie.