0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 14779
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 950
  • 950
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting
Bestsellery

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm

Okapy wyspowe prostokątne 90 cm pracują w trybie wyciągu i jako pochłaniacze kuchenne z filtrem węglowym. Nowoczesne okapy wyspowe to ciekawa dekoracja w każdej kuchni. W ofercie okapy 90 cm, 110 cm i 120 cm.
Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm to największe z tego typu urządzeń. Najczęściej wybierane są przez wymagających klientów, którzy od okapu oczekują znacznie więcej niż jedynie czystego powietrza w kuchni. Okapy wyspowe są połączeniem doskonałej technologii, funkcjonalności i ponadczasowego stylu.

 

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm – design i wykonanie

Te największe okapy wyspowe prostokątne są niezwykle eleganckie i pomimo swoich dużych wymiarów wyglądają naprawdę lekko. To wszystko za sprawą zastosowania lekkich materiałów, z których są wykonane i designu. Część z nich wygląda jak sześciany, które zwiewnie unoszą się nad płytą kuchenną, natomiast w naszej ofercie znajdziesz również takie, które są ułożone równolegle do linii blatu, co pokazuje ich wielkość. Ten typ urządzeń najlepiej odnajdzie się w dużej kuchni z ogromną wyspą kuchenną. Dzięki dużej powierzchni ssącej obejmie on szeroką płytę kuchenną i bez trudu upora się z wszelkimi oparami. Znaczna większość okapów wykonana jest ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem hartowanym. Na uwagę zasługuje fakt, że produkcją tych modeli zajmują się najlepsi europejscy producenci – Falmec, światowej klasy lider okapów ekskluzywnych oraz Best i Pando, prekursorzy nowoczesnego designu. Wykonanie urządzenia przez te firmy gwarantuje ich najwyższą jakość i zastosowanie najnowszych technologii.

 

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm – funkcjonalności

Wszystkie okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm posiadają funkcje dodatkowe. Jedną z nich jest funkcja dimm – indywidualna regulacja intensywności światła. Korzystając z niej, możesz ustawić dużą moc halogenów, dzięki czemu doskonale oświetlisz całą kuchnię, ale również możesz tak przyciemnić światło, aby wprowadziło przyjemną atmosferę do Twojego pomieszczenia. Niektóre z modeli posiadają sensor pary. Jest to funkcja, która automatycznie włączy okap, kiedy w pomieszczeniu pojawią się opary. Co najważniejsze sensor sam dostosuje intensywność pracy silnika w zależności od ilości nagromadzonych zanieczyszczeń.

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm