14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm

Okapy wyspowe prostokątne 90 cm pracują w trybie wyciągu i jako pochłaniacze kuchenne z filtrem węglowym. Nowoczesne okapy wyspowe to ciekawa dekoracja w każdej kuchni. W ofercie okapy 90 cm, 110 cm i 120 cm.

 
12 999 
Głośność okapu na I biegu [dB]34 Wydajność max. [m3/h]690 ProducentElica

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm to największe z tego typu urządzeń. Najczęściej wybierane są przez wymagających klientów, którzy od okapu oczekują znacznie więcej niż jedynie czystego powietrza w kuchni. Okapy wyspowe są połączeniem doskonałej technologii, funkcjonalności i ponadczasowego stylu.

 

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm – design i wykonanie

Te największe okapy wyspowe prostokątne są niezwykle eleganckie i pomimo swoich dużych wymiarów wyglądają naprawdę lekko. To wszystko za sprawą zastosowania lekkich materiałów, z których są wykonane i designu. Część z nich wygląda jak sześciany, które zwiewnie unoszą się nad płytą kuchenną, natomiast w naszej ofercie znajdziesz również takie, które są ułożone równolegle do linii blatu, co pokazuje ich wielkość. Ten typ urządzeń najlepiej odnajdzie się w dużej kuchni z ogromną wyspą kuchenną. Dzięki dużej powierzchni ssącej obejmie on szeroką płytę kuchenną i bez trudu upora się z wszelkimi oparami. Znaczna większość okapów wykonana jest ze stali inox w połączeniu ze szkłem hartowanym. Na uwagę zasługuje fakt, że produkcją tych modeli zajmują się najlepsi europejscy producenci – Falmec, światowej klasy lider okapów ekskluzywnych oraz Best i Pando, prekursorzy nowoczesnego designu. Wykonanie urządzenia przez te firmy gwarantuje ich najwyższą jakość i zastosowanie najnowszych technologii.

 

Okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm – funkcjonalności

Wszystkie okapy wyspowe prostokątne powyżej 90 cm posiadają funkcje dodatkowe. Jedną z nich jest funkcja dimm – indywidualna regulacja intensywności światła. Korzystając z niej, możesz ustawić dużą moc halogenów, dzięki czemu doskonale oświetlisz całą kuchnię, ale również możesz tak przyciemnić światło, aby wprowadziło przyjemną atmosferę do Twojego pomieszczenia. Niektóre z modeli posiadają sensor pary. Jest to funkcja, która automatycznie włączy okap, kiedy w pomieszczeniu pojawią się opary. Co najważniejsze sensor sam dostosuje intensywność pracy silnika w zależności od ilości nagromadzonych zanieczyszczeń.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 12999
  • 12999
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 690
  • 690
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

  • Wyczyść
Znaleziono 1 produkt
Zastosuj filtry