0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 7999
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 670
  • 950
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting

Okapy wyspowe prostokątne 90 cm

Okapy wyspowe prostokątne 90 cm są jednymi z najładniejszych, a przy tym najelegantszych okapów. Te prostokątne bryły doskonale komponują się z nowoczesnymi meblami i sprzętami AGD. Niektóre z urządzeń posiadają ciekawe nadruki, które będą dodatkowym elementem dekoracyjnym Twojej kuchni. Okapy wyspowe bezsprzecznie najczęściej wybierane są przez osoby z wysokim poczuciem estetyki.

 

Okapy wyspowe prostokątne 90 cm – oryginalny styl

Jeśli szukasz absolutnie niestandardowego urządzenia, to okapy wyspowe prostokątne 90 cm spełnią Twoje wszelkie oczekiwania. Ich produkcją zajęli się najlepsi wykonawcy – Falmec, Pando oraz Gutmann, co sprawia, że są to urządzenia praktycznie niezniszczalne, niesamowicie eleganckie, a przy tym doskonałe pod względem technicznym. Niektóre z modeli posiadają klasyczny kształt sześcianu, natomiast inne ułożone są równolegle do linii blatu, przez co wydają się ogromne. Takie okapy wyspowe prostokątne doskonale wkomponują się w duże, nowoczesne przestrzenie. Sama wyspa kuchenna również powinna być dużych rozmiarów, tak aby okap nie zdominował całego wyglądu.

 

Okapy wyspowe prostokątne 90 cm – funkcjonalność

W tych ogromnych modelach zmieściły się duże silniki, których wydajność ocenia się na 600-900 m3/h. Takie turbiny przyczyniają się do tego, że nawet podczas bardzo intensywnego gotowania w kuchni nie ujrzysz skrawka oparów. Dodatkową zaletą tych modeli jest fakt, że są wysoce energooszczędne, a ich klasę energetyczną ocenia się na A+, A lub B. Okapy te mogą posiadać kilka ciekawych funkcji. Jedną z nich jest funkcja 24h, która przez cały dzień filtruje powietrze, przy niskim poborze energii. Ta opcja sprawdza się szczególnie w miejscach narażonych na dodatkowe opary czy choćby dym papierosowy. Niektóre z modeli posiadają czujnik zabrudzenia filtrów, dzięki nie mu nie musisz pamiętać, kiedy wymieniane były filtry, gdyż okap sam Cię o tym powiadomi. Czyste filtry węglowe gwarantują dobrą filtrację powietrza, dlatego też warto o nich pamiętać. Urządzenia te posiadają również filtry metalowe, które wyłapują cząsteczki tłuszczu i kurzu; są one wielokrotnego użytku i aby poprawnie działały, należy je od czasu do czasu umyć w wodzie z płynem lub w zmywarce.

Okapy wyspowe prostokątne 90 cm