14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe prostokątne 50 cm

Okapy wyspowe prostokątne 50 cm to wydajne okapy kuchenne pracujące zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu kuchennego. Prostokątne okapy to funkcjonalne urządzenia, a także świetna dekoracja do kuchni w stylu minimalistycznym.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy wyspowe prostokątne 50 cm

Duże kuchnie wymagają niebanalnych rozwiązań, które pozwolą na komfortowe i bezpieczne gotowanie. Dlatego też przy wyborze sprzętów AGD powinno zwrócić się uwagę przede wszystkim na ich funkcjonalność, a w drugiej kolejności na ich wygląd. Producenci AGD przykładają coraz to większą wagę do designu i dzięki temu większość z urządzeń jest nie tylko estetycznie wykonana, ale również dopasowana do danego stylu. Dopasowanie okapu do wiodącej stylistyki stało się bajecznie proste.

 

Okapy wyspowe prostokątne 50 cm – funkcjonalność

Okapy wyspowe prostokątne 50 cm są urządzeniami niezwykle funkcjonalnymi, a to wszystko za sprawą wielu funkcji dodatkowych, które nie tylko uprzyjemniają gotowanie, ale również je ułatwiają. Doskonałą funkcją jest opcja 24h, która przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej filtruje powietrze przez całą dobę, dzięki temu w Twoim domu zawsze będzie panowało świeże, przyjemne powietrze. Ważną kwestią jest to, że okapy wyspowe prostokątne posiadają przynajmniej dwa punkty świetlne, które rozjaśniają przestrzeń roboczą znajdującą się bezpośrednio pod urządzeniem. Poza tym te modele wyposażone zostały w intuicyjne sterowanie, umieszczone w wygodnym miejscu, dzięki czemu zmiana trybu pracy czy intensywności silnika nie sprawi Ci kłopotów.

 

Okapy wyspowe prostokątne 50 cm – ponadczasowy design

Okapy wyspowe prostokątne 50 cm najczęściej produkowane są ze stali inox lub lakierowanej. Takie rozwiązania wpływają nie tylko na jakość wykonania, ale również na wygląd. Okapy wyspowe zazwyczaj nie są lakierowane na krzykliwe kolory. Producenci zadbali o ich elegancję, wybierając białe i czarne odcienie. Takie kolorystyczne rozwiązanie doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, w których klasa i minimalizm stanowią podstawę designu. Ponadto istotne jest to ze względu na łatwość utrzymania sprzętów w czystości. Niewiele łączeń blachy i brak trudno dostępnych punktów, ułatwiają mycie urządzenia. Wystarczy kilka ruchów wilgotną szmatką, aby okap był czysty.