14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Odkryj zalety technologii Hob2Hood® w okapach i płytach Electrolux


Inteligentne płyty i okapy kuchenne Electrolux z funkcją Hob2Hood® są dostępne teraz w promocji w sklepie okapykuchenne.pl. To świetna okazja, aby kupić oba urządzenia taniej. Dzięki sprzętom z linii Hob2Hood® stworzysz kuchnię, która wychodzi naprzeciw potrzebom domowników.

Sprzęt AGD na miarę naszych potrzeb

Kuchnia to miejsce, które powinno być dostosowane do naszego stylu życia i potrzeb. Trudno wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące kuchenne wnętrze bez praktycznych urządzeń AGD, które ułatwiają codzienne czynności. Wraz z rozwojem technologii mamy szeroki dostęp do udoskonalonych urządzeń, które tak naprawdę wyręczają nas w wielu zadaniach. Właśnie takie znajdziemy w ofercie szwedzkiej marki Electrolux. Przykład? Funkcja Hob2Hood®, która przejmie za nas obowiązek sterowania ustawieniami okapu kuchennego. 

Hob2Hood® - wyjaśniamy na czym polega funkcja

Funkcja Hob2Hood® dostępna w urządzeniach Electrolux umożliwia łączenie okapu kuchennego z płytą grzewczą. Co na tym zyskujemy? Praca okapu jest regulowana automatycznie na podstawie intensywności gotowania. Współpraca okapu z płytą jest możliwa dzięki wiązce podczerwieni. Oba urządzenia wyposażone są w system komunikacji, dzięki czemu mogą przesyłać pomiędzy sobą sygnały. To ogromne ułatwienie dla osób, które potrzebują skoncentrować się na gotowaniu. Urządzenia w pełni intuicyjnie wykonają swoją pracę, pozwalając Ci przygotowywać potrawy w idealnie czystym powietrzu.


Odpowiedni okap do Twojej kuchni

Okap kuchenny to jeden z obowiązkowych sprzętów AGD. Dzięki niemu można stworzyć idealną kuchnię i przygotowywać posiłki w czystym oraz cichym otoczeniu. Okapy Electrolux cieszą się dużą popularnością ze względu na parametry oraz praktyczne funkcje, o które zadbał producent. Są również estetycznie wykonane, dzięki czemu pasują do wielu kuchni. Innowacyjna technologia Hob2Hood® sprawia, że okapy Electrolux pracują za nas, dostosowując swoje ustawienia do opcji wybranych na płycie kuchennej.

Electrolux okap

Inteligentne płyty indukcyjne

Płyty grzewcze zaprojektowane przez Electrolux zapewniają szybkość, precyzję i wszechstronność gotowania, a unikalna wbudowana funkcja Hob2Hood®  umożliwia współpracę z kompatybilnym okapem, automatycznie dostosowując ustawienia, dzięki czemu pozwala skupić się na gotowaniu. Dodatkowo w płytach znajdziemy wiele innych ciekawych opcji, np. możliwość łączenia pól w jedną większą powierzchnię do gotowania czy EcoTimer, który wyłączy grzanie przed zakończeniem gotowania, aby wykorzystać zgromadzone ciepło do utrzymania temperatury posiłku.

electrolux płyta

Electrolux — promocja na sprzęt kuchenny

Zainteresowały Cię innowacyjne rozwiązania Electrolux? Mamy świetną wiadomość: Do 30 listopada trwa w naszym sklepie promocja na produkty Electrolux. Kupując płytę indukcyjną i okap kuchenny otrzymasz do 15% rabatu na oba urządzenia.

Szczegóły oraz zestawy produktów objęte promocją znajdziesz na tej stronie: ELECTROLUX Promocja na zestawy


Chętnie pomożemy z wyborem okapu dla Ciebie!
Jaką formę kontaktu z nami preferujesz?
Chcę porozmawiać przez telefon
Zadzwoń 800 914 853
8:00 - 16:00
Chcę wysłać zapytanie mailem Napisz sklep@okapykuchenne.pl 8:00 - 16:00
Chcę porozmawiać przez messenger Napisz m.me/OkapyKuchenne 8:00 - 16:00