Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznym
Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznymOkap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznym rysunek techniczny

Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznym 1000 m3/h


Ustal wysyłkę 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie: 80 PLN Odbiór osobisty: 0 PLN

10699 

Jesteśmy partnerem Falmec Polska.

Firma FALMEC ma trzydzieści lat codziennego zaangażowania i doświadczenia, po to, aby zaproponować Państwu najlepszą jakość i troskę o detale, osiągając przy tym europejskie szczyty perfekcji. 

Obecnie coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszego sklepu okap blatowy DOWN DRAFT marki Falmec. Jest on wspaniałym osiągnięciem projektantów włoskich, którym udało się połączyć nowoczesny styl z funkcjonalnością tego urządzenia.

Okap DOWN DRAFT w wersji wyciągowej (wentylacyjnej) charakteryzuje się:
1. Niebanalna stylistyka i obwodowy wyciąg - powietrze jest zasysane przez szczelinę znajdująca sie w wysuwanym panelu.
2. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej a górny panel może być wykonany ze stali inox albo hartowanego czarnego lub białego szkła. 
3. Posiada sterowanie sensorowe umieszczone na górnym panelu. Opcjonalnie można dokupić pilot.
4. Jest wyposażony w energooszczędne oświetlenie diodowe.
5. Funkja 24 h pozwala na takie włączenie okapu, że będzie on funkcjonował całą dobę, wymieniając powietrze przez okres 24 godzin w określonych odstępach przy zachowaniu poziomu hałasu właściwie niesłyszalnego dla człowieka. W wyniku takiego działania kuchnia będzie strefą czystego powietrza i idealnym miejscem do miłego spędzania czasu bez odczuwania nieprzyjemnych zapachów lub hałasu.
6. Silnik może być zamontowany zarówno przy okapie jak i w innym pomieszczeniu. Zamontowanie silnika w innym pomieszczeniu zwiększa miejsce pod blatem np. na szuflady lub pojemne szafki. 
7. Kanały wentylacyjne można wyprowadzić np. w dół (do piwnicy), z boku, z przodu lub z tyłu okapu. 
8. Minimalna odległość od płyty grzewczej to 5 cm! 
9.  Teoretycznie ten model może działać również jako pochłaniacz (bez podłączenia do wentylacji). W tym celu nalezy zamontować filtry węglowe znajdujące się w zestawie w wysuwanym korpusie okapu. Filtry są jednorazowego użytku i należy je wymianiać co ok. 4-6 miesięcy.
10. cena okapu dotyczy wersji z silnikiem zenętrznym. Okap występuje również w wersji z silnikiem poddaszowym. 

Zaleca się jednak aby do pracy w trybie pochłaniacza wybrać wersję filtrującą. Wersja filtrująca pracuje ciszej oraz dzięki kompaktowemu silnikowi można zyskać więcej miejsca w szafce pod blatem.

 

Made in Italy

(?)
24
Blatowe
Down Draft 90
(?)
pilot
nowoczesny
Montowane na blacie
FALMEC
(?)
 • pochłaniacz pochłaniacz
 • wyciąg wyciąg
(?)
 • aluminiowy aluminiowy
(?)
 • w zestawie w zestawie
(?)
 • 4 4
(?)
950
(?)
I-750, II-850, III-920, int-950
(?)
67
(?)
I-67, II-70, III-73, int.-75
(?)
pasmo LED
(?)
1x10
(?)
 • pilot pilot
 • sensorowe sensorowe
(?)
 • 24h 24h
 • pochłanianie obwodowe pochłanianie obwodowe
 • timer timer
(?)
 • stal nierdzewna (satyna) stal nierdzewna (satyna)
 • szkło hartowane szkło hartowane
(?)
 • biały biały
 • czarny czarny
 • kolor stali nierdzewnej kolor stali nierdzewnej
(?)
 • 150 150
(?)
823
(?)
109
(?)
400

Instrukcja obsługi (Okap-blatowy-Down-Draft-instrukcja-okapykuchenne-pl.pdf, 1,542 Kb) [Pobierz]

Nie znaleziono opinii. Bądź pierwszy!

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni, wymienić na inny model za 0 zł.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

Ładuję...