14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Sklep OkapyKuchenne.pl - najlepszy wybór


Poszukujesz specjalistycznego doradztwa w zakresie okapów kuchennych i chcesz zakupić lub dowiedzieć się więcej na temat okapu do Twojej kuchni? Jeśli tak, to znajdujesz się we właściwym miejscu! OkapyKuchenne.pl jest najstarszym i największym w Polsce sklepem internetowym – sprzedajemy okapy już ponad 12 lat!

Dlaczego warto u nas kupować?

⚫ Znajdziesz u nas najnowsze, stylowe modele i innowacyjne rozwiązania

⚫ Profesjonalnie doradzamy – spośród ogromnej liczby różnych modeli znajdziemy najlepszy okap dla Twojej kuchni

⚫ Sam wybierzesz najwygodniejszy dla Ciebie sposób płatności i dostawy

⚫ Okapy są dokładnie sprawdzane i dopakowywane przed wysyłkąNapisz na adres sklep@okapykuchenne.pl lub zadzwoń 13 49 27 557, a nasz ekspert pomoże Ci wybrać okap!

Od lat zajmujemy się wyłącznie okapami kuchennymi oraz akcesoriami do nich. Ten sektor branży AGD jest naszą silną stroną. Śmiało możemy powiedzieć, że na okapach kuchennych znamy się najlepiej w Polsce.


Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do Klienta

Jesteśmy po to, by pomóc Ci w wyborze funkcjonalnego, efektownego i korzystnego cenowo okapu do Twojej kuchni. Zawsze chętnie udzielamy wszelkich informacji, odpowiadamy na każde pytania i doradzamy tak, by dokonany wybór był jak najbardziej satysfakcjonujący. Wiemy, że wybór idealnego okapu może nie być łatwy, dlatego służymy Ci radą, doświadczeniem i całą naszą wiedzą, by ułatwić Ci podjęcie majlepszej decyzji.

Najważniejsze jest zadowolenie Klienta

Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie. Codziennie zdobywamy nową wiedzę na temat najnowszych modeli i trendów. Staramy się jak najbardziej ułatwić wybór naszym Klientom: przy każdej karcie produktowej znajduje się zdjęcie, bogaty opis parametrów, rysunek techniczny, instrukcja obsługi i montażu. Każdemu Klientowi dostarczamy wszystkich niezbędnych informacji i maksymalnie dostosujemy się do jego potrzeb. Zawsze sumiennie realizujemy umowy zawarte z Klientem i dbamy o najwyższą jakość usług.

Życzymy udanych zakupów
Zespół OkapyKuchenne.pl