14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy blatowe 120 cm

Okapy blatowe 120 cm to urządzenia montowane w blacie kuchennym. Taki okap do zabudowy skutecznie pochłania parę i jest wygodny w użytkowaniu. W ofercie okapy z silnikiem poddaszowym, wykonane ze stali inox .

 

Okapy blatowe 120 cm

Okapy blatowe 120 cm to urządzenia powstałe z myślą o tych domach i mieszkaniach, w których gotuje się dużo i intensywnie. Ich szerokość pozwala na montaż przy płytach kuchennych, które mają więcej, niż standardowo cztery miejsca grzewcze. Świetnie sprawdzą się zamontowane na szerokich wyspach kuchennych i blatach, które pełnią też funkcję stołu.

Okapy blatowe 120 cm – dla wymagających

Okapy blatowe 120 cm ze względu na swoją szerokość nadają się do montażu na wyspie lub blacie stanowiącym również funkcję stołu. Dzięki umiejscowieniu przy płycie kuchennej, oszczędzasz miejsce i czas poświęcony na czyszczenie urządzenia. Wydajność sprzętu sprosta wymaganiom osób, które gotują intensywnie i w dużych ilościach, zwłaszcza w modelach, które wyposażone są w silnik zewnętrzny. Ten można zamontować w innym miejscu niż w kuchni – w piwnicy, spiżarni czy na poddaszu, dzięki czemu okap będzie pracował jeszcze ciszej – na poziomie poniżej 60 dB.

Okapy montowane na blacie mogą wystawać ponad ich powierzchnię lub też nie – wtedy ich praca rozpoczyna się poprzez wysunięcie panelu ssącego.

Ten typ urządzeń działa przede wszystkim jako wyciąg, dzięki czemu w efektywny i sprawny sposób są one w stanie poradzić sobie z nagromadzonymi oparami i zapachami, wydobywającymi się z naczyń umiejscowionych na płycie i zastąpić je świeżym powietrzem.

 

Okapy blatowe 120 cm – ciekawe wzornictwo

Okapy blatowe 120 cm przypadną do gustu osobom, które cenią sobie nie tylko efektywną pracę sprzętu AGD, ale również ich wygląd. Wykonanie ze stali inox (satyny), stali Inox lub szkła hartowanego doskonale będzie współgrało z oszczędnym, minimalistycznym wnętrzem. Jakość i trwałość materiałów pozwoli nie tylko na sprawne czyszczenie sprzętu, ale zapewni też żywotność na lata.

Jeśli szukasz wydajnego, dobrze wyglądającego i spełniającego swoje funkcje okapu, to urządzenia o tej szerokości z pewnością sprostają Twoim wymaganiom.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 11799
  • 11799
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 1430
  • 1430
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

  • Wyczyść
Znaleziono 1 produkt
Zastosuj filtry