Okapy blatowe 60 cm

Okapy blatowe 60 cm to okapy kuchenne do zabudowy na blacie. Okap blatowy pracuje jako pochłaniacz i wyciąg kuchenny oraz dostępny jest w dwóch wersjach: wysunięty na stale lub okap wysuwany podczas gotowania. Okap do zabudowy dobrze sprawdzi się w małych i dużych wnętrzach. Niektóre modele okapów pracują z silnikiem zewnętrznym.

7 799 
Głośność okapu na I biegu [ dB]62 Wydajność max. okapu [m3/h]600 ProducentFaber
Okap blatowy FABER FABULA EVO+ BK 60
- 15%
Promocja
6 369  Stara cena:7 499 
Głośność okapu na I biegu [ dB]40 Wydajność max. okapu [m3/h]700 ProducentFaber
ELICA NikolaTesla FIT indukcyjna płyta z okapem BL/A/60
Darmowa wysyłka
6 499 
Głośność okapu na I biegu [ dB]45 Wydajność max. okapu [m3/h]620 ProducentElica
9 094 
Głośność okapu na I biegu [ dB]44 Wydajność max. okapu [m3/h]700 ProducentSmeg
8 149 
Głośność okapu na I biegu [ dB]62 Wydajność max. okapu [m3/h]600 ProducentFaber
7 449 
Głośność okapu na I biegu [ dB]37 Wydajność max. okapu [m3/h]545
10 499 
Wydajność max. okapu [m3/h]1300 ProducentFulgor Milano

Okapy blatowe 60 cm

Okapy blatowe 60 cm są modelami dedykowanymi szczególnie do kuchni, w których oszczędność miejsca musi iść w parze ze standardową szerokością zabudowy kuchennej. Takie wymiary urządzenia zapewnią wydajną pracę w kuchniach zamkniętych, jak i tych otwartych na salon, również w przypadku montażu na wyspie kuchennej.

 

Okapy blatowe 60 cm – ciekawe rozwiązanie do małych kuchni

Wśród pochłaniaczy kuchennych, okapy blatowe 60 cm cieszą się szczególną popularnością, właśnie ze względu na uniwersalne wymiary. Z powodzeniem umieścisz je w zabudowie kuchennej, jak i na wyspie. Oszczędność miejsca zapewni nie tylko szerokość urządzeń, ale również sposób ich działania. Okapy montowane na blacie mogą być na stałe wysunięte ponad kuchenną powierzchnię roboczą, jak i być wysuwane pionowo tylko na czas pracy. Jeden i drugi typ spokojnie poradzi sobie z pochłanianiem oparów tych mniej i bardziej intensywnych.

Okapy tego typu wyróżniają się nie tylko ciekawym sposobem pracy, ale też designem. Wykonane najczęściej z satyny, szkła hartowanego, lub w połączeniu obu materiałów, tworzą sprzęt na lata, który doskonale wpasuje się w minimalistyczne wnętrza.

 

Okapy blatowe 60 cm – każdy znajdzie coś dla siebie

Wśród tego typu urządzeń możemy wyróżnić okapy blatowe 60 cm z silnikiem zintegrowanym z czaszą okapu, jak i zewnętrznym. W drugim przypadku silnik może zostać zamontowany w zupełnie innym miejscu, niż urządzenie właściwe. Ten typ polecamy szczególnie tym klientom, którzy cenią ciszę. Okapy blatowe z zewnętrznym silnikiem pracują często na poziomie głośności poniżej 60 dB. To rozwiązanie, połączone z możliwością programowania sprzętu, aby pracował w określonych godzinach czy przez określony czas, sprawia, że ten jest praktycznie niezauważalnym, aczkolwiek wydajnym pomocnikiem kuchennym.

Okapy nablatowe o szerokości 60 cm sprawdzą się i w małych pomieszczeniach kuchennych, jak i salonach z aneksem, gdzie wydajna praca musi iść w parze z oszczędnością przestrzeni nad płytą kuchenną i obok niej.

Okapy blatowe 60 cm

Cena

 – 

  • 5499
  • 10499
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 545
  • 1300
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

    zobacz więcej (18)
Produkcja