14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy blatowe 60 cm

Okapy blatowe 60 cm to okapy kuchenne do zabudowy na blacie. Okap blatowy pracuje jako pochłaniacz i wyciąg kuchenny oraz dostępny jest w dwóch wersjach: wysunięty na stale lub okap wysuwany podczas gotowania. Okap do zabudowy dobrze sprawdzi się w małych i dużych wnętrzach. Niektóre modele okapów pracują z silnikiem zewnętrznym.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy blatowe 60 cm

Okapy blatowe 60 cm są modelami dedykowanymi szczególnie do kuchni, w których oszczędność miejsca musi iść w parze ze standardową szerokością zabudowy kuchennej. Takie wymiary urządzenia zapewnią wydajną pracę w kuchniach zamkniętych, jak i tych otwartych na salon, również w przypadku montażu na wyspie kuchennej.

 

Okapy blatowe 60 cm – ciekawe rozwiązanie do małych kuchni

Wśród pochłaniaczy kuchennych, okapy blatowe 60 cm cieszą się szczególną popularnością, właśnie ze względu na uniwersalne wymiary. Z powodzeniem umieścisz je w zabudowie kuchennej, jak i na wyspie. Oszczędność miejsca zapewni nie tylko szerokość urządzeń, ale również sposób ich działania. Okapy montowane na blacie mogą być na stałe wysunięte ponad kuchenną powierzchnię roboczą, jak i być wysuwane pionowo tylko na czas pracy. Jeden i drugi typ spokojnie poradzi sobie z pochłanianiem oparów tych mniej i bardziej intensywnych.

Okapy tego typu wyróżniają się nie tylko ciekawym sposobem pracy, ale też designem. Wykonane najczęściej z satyny, szkła hartowanego, lub w połączeniu obu materiałów, tworzą sprzęt na lata, który doskonale wpasuje się w minimalistyczne wnętrza.

 

Okapy blatowe 60 cm – każdy znajdzie coś dla siebie

Wśród tego typu urządzeń możemy wyróżnić okapy blatowe 60 cm z silnikiem zintegrowanym z czaszą okapu, jak i zewnętrznym. W drugim przypadku silnik może zostać zamontowany w zupełnie innym miejscu, niż urządzenie właściwe. Ten typ polecamy szczególnie tym klientom, którzy cenią ciszę. Okapy blatowe z zewnętrznym silnikiem pracują często na poziomie głośności poniżej 60 dB. To rozwiązanie, połączone z możliwością programowania sprzętu, aby pracował w określonych godzinach czy przez określony czas, sprawia, że ten jest praktycznie niezauważalnym, aczkolwiek wydajnym pomocnikiem kuchennym.

Okapy nablatowe o szerokości 60 cm sprawdzą się i w małych pomieszczeniach kuchennych, jak i salonach z aneksem, gdzie wydajna praca musi iść w parze z oszczędnością przestrzeni nad płytą kuchenną i obok niej.