Okapy blatowe 70 cm

Okapy blatowe 70 cm to okapy kuchenne montowane na blacie. Niektóre okapy do zabudowy blatowej wyposażone są w takie funkcje, jak czujnik zabrudzenia filtrów, timer, a także mogą pracować jako pochłaniacz kuchenny szczelinowy. Okap na blacie ma dużą wydajność, wykonany zazwyczaj ze stali inox .

[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]950 ProducentGutmann
14 009 
Wydajność max. [m3/h]650 ProducentGalvamet
ELICA NikolaTesla FIT indukcyjna płyta z okapem BL/A/70
Darmowa wysyłka
7 999 
Głośność okapu na I biegu [dB]45 Wydajność max. [m3/h]620 ProducentElica

Okapy blatowe 70 cm

Okapy o tej szerokości dedykowane są tym użytkownikom, dla których uniwersalne wymiary szafek kuchennych, takie jak 40 czy 60 cm nie mają aż tak dużego znaczenia. Okapy blatowe 70 cm sprawdzą się zarówno w zabudowie meblowej, ale też na wyspach kuchennych, które mogą mieć bardziej niestandardowe wymiary, pozwalające na wykorzystanie przestrzeni.

 

Okapy blatowe 70 cm – design i funkcjonalność

Okapy montowane na blacie to urządzenia, które przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz, gdzie sprzęt AGD ma być elementem dekoracyjnym, ale przy tym spełniającym swoje podstawowe funkcje. Wśród tego typu urządzeń wyróżniamy okapy blatowe 70 cm wystające ponad powierzchnię blatu o kilka, kilkanaście centymetrów lub takie, które wysuwają się tylko wtedy, gdy niezbędne jest uruchomienie sprzętu. Taki sposób montażu i użytkowania okapów pozwala na oszczędność miejsca i wykorzystanie powierzchni na przechowywanie akcesoriów kuchennych czy też sprzętu na samym blacie.

 

Okapy blatowe 70 cm – codzienne użytkowanie

Okapy blatowe 70 cm wykonane są najczęściej z satyny, stali Inox lub szkła hartowanego. Wiele modeli to również połączenie obu tych materiałów. Elegancja idzie w tym wypadku w parze z wytrzymałością i praktycznością. Okapy blatowe są łatwe w utrzymaniu w czystości – często wystarczy przetarcie urządzenia miękką, suchą szmatką lub z niewielką ilością specjalnie przeznaczonego do tego celu sprayu. Niektóre modele posiadają również łatwo zdejmowalne elementy, które z powodzeniem możesz myć w zmywarce.

Urządzenia nablatowe posiadają dużą moc silników, dzięki czemu nie musisz się martwić, że będą mniej wydajne od standardowych, montowanych nad płytą grzewczą okapów kuchennych. Modele z zewnętrznym silnikiem, który może być umieszczony w innym miejscu, niż okap, wykazują się też cichą pracą, która uprzyjemni gotowanie, a nie zakłóci rozmów.

Okapy blatowe 70 cm

Cena

 – 

  • 0
  • 14009
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 620
  • 950
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja