14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy blatowe do 20 cm

Okapy blatowe do 20 cm to okapy kuchenne zintegrowane z płytą indukcyjną. Okapy blatowe szybko zasysają parę, nie pozwalając zapachom rozpowszechniać się po całym wnętrzu. Jest to funkcjonalne rozwiązanie dla posiadaczy kuchni otwartych lub połączonych z salonem. W ofercie okapy blatowe Bora.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy blatowe 9-11 cm

Okapy blatowe 9-11 cm to urządzenia zintegrowane z płytą kuchenną, umożliwiające sprawne i wydajne usuwanie oparów powstałych podczas gotowania. Umiejscowienie pochłaniacza sprawia, że proces ten następuje natychmiast. Posiadanie urządzeń docenią ci klienci, którzy posiadają w swych domach wyspy kuchenne lub przestronne, zamknięte kuchnie.

 

Okapy blatowe 9-11 cm – design w parze z wydajnością

Okapy zintegrowane z płytą kuchenną to nie lada gratka dla osób, dla których sprzęt AGD powinien nie tylko dobrze spełniać swoje funkcje, ale też rewelacyjnie się prezentować. Umiejscowienie pochłaniacza oparów między powierzchnią grzewczą zapewni efektywne pozbycie się nieprzyjemnych zapachów niezależnie, czy używasz jednego czy wszystkich palników. Okapy blatowe 9-11 cm docenią posiadacze wysp kuchennych w pomieszczeniach otwartych na salon czy wręcz loftowych – na całe mieszkanie. Silniki o dużej mocy, w które są wyposażone, sprostają wymaganiom osób, które gotują dużo i często. Jednocześnie nie musisz się martwić o głośność pracy urządzenia. Silniki zewnętrzne, w które zostały wyposażone okapy, można zamontować na elewacji budynku, na dachu, poddaszu czy też w piwnicy, o ile pomieszczenia posiadają dostęp do kanału wentylacyjnego. Dzięki temu okapy blatowe są w stanie działać cicho – nawet na poziomie 44dB!

Nie tylko sama praca urządzeń jest przyjemna. Okapami możesz sterować przy pomocy panelu dotykowego, pilota, który często jest dołączany do zestawów, czy też przy pomocy pokręteł, które idealnie współgrają z designem urządzenia.

 

Okapy blatowe 9-11 cm – dla wymagających użytkowników

Okapy zintegrowane z płytą dla jednych mogą być swego rodzaju ciekawostką. Docenią je jednak użytkownicy, których zwyczaje kulinarne nie są standardowe, a kuchnia, to nie tylko miejsce odgrzewania posiłków, ale też spędzania czasu z rodziną czy znajomymi. Jeśli Twoja intensywność gotowania jest duża, cenisz sobie elegancki, designerski wygląd, to okapy blatowe 9-11 cm firmy Bora, które mamy w swojej ofercie, przypadną Ci do gustu.