0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 3499
  • 3999
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 480
  • 680
Wykonanie
Styl
Produkcja

Okapy narożne nowoczesne 100 cm


Okapy narożne nowoczesne 100 cm to urządzenia dedykowane klientom, którzy chcieliby, aby te nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale również były ozdobą pomieszczenia. Zadba o to wykonanie i materiały, z których są produkowane – stal nierdzewna w kolorze Inox oraz szkło hartowane w połączeniu z oświetleniem tworzą ciekawy, cieszący oko sprzęt.

 

Okapy narożne nowoczesne 100 cm – montaż i użytkowanie

Decydując się na okapy narożne nowoczesne 100 cm, musisz pamiętać o ich specyficznym sposobie montażu – w rogu pomieszczenia. Z tego względu niezbędne jest sprawdzenie, czy posiadasz wystarczającą ilość miejsca na obu ścianach – właśnie o szerokości minimum 100 cm, co pozwoli na bezproblemowy montaż urządzenia. Część modeli dostępnych w naszym sklepie ma możliwość zamontowania komina wentylacyjnego po lewej lub prawej stronie urządzenia, część tylko po jednej – weź to pod uwagę przy jego wyborze i projektowaniu kuchni.

Okapy narożne nowoczesne o szerokości 100 cm mogą wydajnie pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Pierwszy pozwoli na pozbycie się nieświeżego powietrza z pomieszczenia poprzez kanał wentylacyjny, drugi natomiast, dzięki filtrom węglowym zniweluje nieprzyjemne zapachy i pozbędzie cząsteczek tłuszczu. Pamiętaj, że praca w trybie wyciągu będzie możliwa, o ile posiadasz odpowiednią instalację i dostęp do wspomnianego kanału wentylacyjnego. Okapy narożne charakteryzują się dużą mocą silników, jednak dzięki zastosowanej technologii zużywają stosunkowo mało energii, nie musisz się więc martwić o rachunki. Duża moc urządzeń nie oznacza przy tym głośnej pracy, zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na urządzenie z silnikiem zewnętrznym. Ten możesz wtedy zamontować na poddaszu, w piwnicy lub na elewacji zewnętrznej, dzięki czemu urządzenie właściwe będzie pracowało nie zakłócając domowego miru.

Okapy narożne nowoczesne 100 cm sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w tym właśnie stylu. Dzięki użytym materiałom, zwłaszcza stali w kolorze Inox, będą pasowały do innych sprzętów AGD.

Okapy narożne nowoczesne 100 cm