0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 3498
  • 3999
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 480
  • 680
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Produkcja

Okapy narożne nowoczesne 100 cm


Okapy narożne nowoczesne 100 cm to urządzenia dedykowane klientom, którzy chcieliby, aby te nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale również były ozdobą pomieszczenia. Zadba o to wykonanie i materiały, z których są produkowane – stal inox w kolorze Inox oraz szkło hartowane w połączeniu z oświetleniem tworzą ciekawy, cieszący oko sprzęt.

 

Okapy narożne nowoczesne 100 cm – montaż i użytkowanie

Decydując się na okapy narożne nowoczesne 100 cm, musisz pamiętać o ich specyficznym sposobie montażu – w rogu pomieszczenia. Z tego względu niezbędne jest sprawdzenie, czy posiadasz wystarczającą ilość miejsca na obu ścianach – właśnie o szerokości minimum 100 cm, co pozwoli na bezproblemowy montaż urządzenia. Część modeli dostępnych w naszym sklepie ma możliwość zamontowania komina wentylacyjnego po lewej lub prawej stronie urządzenia, część tylko po jednej – weź to pod uwagę przy jego wyborze i projektowaniu kuchni.

Okapy narożne nowoczesne o szerokości 100 cm mogą wydajnie pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Pierwszy pozwoli na pozbycie się nieświeżego powietrza z pomieszczenia poprzez kanał wentylacyjny, drugi natomiast, dzięki filtrom węglowym zniweluje nieprzyjemne zapachy i pozbędzie cząsteczek tłuszczu. Pamiętaj, że praca w trybie wyciągu będzie możliwa, o ile posiadasz odpowiednią instalację i dostęp do wspomnianego kanału wentylacyjnego. Okapy narożne charakteryzują się dużą mocą silników, jednak dzięki zastosowanej technologii zużywają stosunkowo mało energii, nie musisz się więc martwić o rachunki. Duża moc urządzeń nie oznacza przy tym głośnej pracy, zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na urządzenie z silnikiem zewnętrznym. Ten możesz wtedy zamontować na poddaszu, w piwnicy lub na elewacji zewnętrznej, dzięki czemu urządzenie właściwe będzie pracowało nie zakłócając domowego miru.

Okapy narożne nowoczesne 100 cm sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w tym właśnie stylu. Dzięki użytym materiałom, zwłaszcza stali w kolorze Inox, będą pasowały do innych sprzętów AGD.

Okapy narożne nowoczesne 100 cm