0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 1849
  • 1849
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 800
  • 800
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Bestsellery

Okapy narożne 90 cm

Okapy narożne 90 cm to nowoczesne okapy wykonane ze stali nierdzewnej oraz szkła, montowane w rogu kuchni. Okap narożny nowoczesny pracuje jako wyciąg kuchenny, a z filtrem węglowym - jako pochłaniacz. Pamiętaj, że warto zapewnić odpowiednie miejsce dla okapu narożnego, ponieważ ramiona przylegające do ściany mają 90 cm szerokości.
Nowoczesne okapy narożne 90 cm

Okapy narożne to typ urządzeń montowanych w rogu kuchni lub aneksu kuchennego, więc sprawdzą się w pomieszczeniach, w których umiejscowienie tego sprzętu jest narzucone przez ograniczenia metrażowe, jak i w takich, gdzie zdecydujesz się na taką lokalizację niezależnie od wielkości pomieszczenia.

 

Nowoczesne okapy narożne 90 cm – codzienne użytkowanie

Musisz pamiętać, że nowoczesne okapy narożne 90 cm potrzebują minimum takiej przestrzeni na dwóch ścianach, do których będą montowane. Różne modele w tej kategorii posiadają szerokość ramion w od 90 do 100 cm, dlatego musisz wziąć ten fakt, planując zakup urządzenia.

Te wydajne sprzęty sprawdzą się w kuchniach, w których dużo i intensywnie się gotuje. Z powodzeniem zbiorą opary wydobywające się podczas gotowania dzięki trybowi pochłaniacza lub też wyciągną nieprzyjemne powietrze w trybie wyciągu – wystarczy podłączenie rurą do wentylacji. Część urządzeń z tej kategorii posiada też silnik zewnętrzny, który możesz zamontować na elewacji zewnętrznej, poddaszu czy też w piwnicy, o ile tylko posiadasz odpowiednią instalację. Takie podłączenie pozwoli na cichą, dyskretną pracę urządzenia nawet na najwyższych obrotach.

 

Nowoczesne okapy narożne 90 cm

Okapy narożne nowoczesne sprawdzą się we wnętrzach właśnie o takim charakterze. Ich wykonanie, najczęściej ze stali nierdzewnej w kolorze Inox z elementami szkła hartowanego sprawi, że świetnie dopasują się również do innych sprzętów AGD – lodówki, piekarnika, czy płyty kuchennej. Materiały, z jakich zostały wykonane nowoczesne okapy narożne 90 cm, gwarantują trwałość na lata, a przy tym łatwość w utrzymaniu w czystości.

Ten typ urządzeń jest chętnie wybierany do zamkniętych kuchni, jak i tych otwartych na salon. W obu przypadkach będą stanowiły ozdobę. Oświetlenie zintegrowane z urządzeniami może stanowić dodatkowe źródło światła, wspomagając pracę na blacie kuchennym; z powodzeniem sprawdzi się też jako jedyne, nastrojowe doświetlenie pomieszczenia.

Nowoczesne okapy narożne 90 cm