14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy narożne 90 cm

Okapy narożne 90 cm to nowoczesne okapy wykonane ze stali inox oraz szkła, montowane w rogu kuchni. Okap narożny nowoczesny pracuje jako wyciąg kuchenny, a z filtrem węglowym - jako pochłaniacz. Pamiętaj, że warto zapewnić odpowiednie miejsce dla okapu narożnego, ponieważ ramiona przylegające do ściany mają 90 cm szerokości.

 
1 899 
Wydajność max. [m3/h]790 ProducentNODOR
4 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]680 ProducentFALMEC
4 289 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]650 ProducentFranke
2 499 
Wydajność max. [m3/h]850 ProducentNODOR
1 899 
Wydajność max. [m3/h]790 ProducentNODOR

Nowoczesne okapy narożne 90 cm

Okapy narożne to typ urządzeń montowanych w rogu kuchni lub aneksu kuchennego, więc sprawdzą się w pomieszczeniach, w których umiejscowienie tego sprzętu jest narzucone przez ograniczenia metrażowe, jak i w takich, gdzie zdecydujesz się na taką lokalizację niezależnie od wielkości pomieszczenia.

 

Nowoczesne okapy narożne 90 cm – codzienne użytkowanie

Musisz pamiętać, że nowoczesne okapy narożne 90 cm potrzebują minimum takiej przestrzeni na dwóch ścianach, do których będą montowane. Różne modele w tej kategorii posiadają szerokość ramion w od 90 do 100 cm, dlatego musisz wziąć ten fakt, planując zakup urządzenia.

Te wydajne sprzęty sprawdzą się w kuchniach, w których dużo i intensywnie się gotuje. Z powodzeniem zbiorą opary wydobywające się podczas gotowania dzięki trybowi pochłaniacza lub też wyciągną nieprzyjemne powietrze w trybie wyciągu – wystarczy podłączenie rurą do wentylacji. Część urządzeń z tej kategorii posiada też silnik zewnętrzny, który możesz zamontować na elewacji zewnętrznej, poddaszu czy też w piwnicy, o ile tylko posiadasz odpowiednią instalację. Takie podłączenie pozwoli na cichą, dyskretną pracę urządzenia nawet na najwyższych obrotach.

 

Nowoczesne okapy narożne 90 cm

Okapy narożne nowoczesne sprawdzą się we wnętrzach właśnie o takim charakterze. Ich wykonanie, najczęściej ze stali inox w kolorze Inox z elementami szkła hartowanego sprawi, że świetnie dopasują się również do innych sprzętów AGD – lodówki, piekarnika, czy płyty kuchennej. Materiały, z jakich zostały wykonane nowoczesne okapy narożne 90 cm, gwarantują trwałość na lata, a przy tym łatwość w utrzymaniu w czystości.

Ten typ urządzeń jest chętnie wybierany do zamkniętych kuchni, jak i tych otwartych na salon. W obu przypadkach będą stanowiły ozdobę. Oświetlenie zintegrowane z urządzeniami może stanowić dodatkowe źródło światła, wspomagając pracę na blacie kuchennym; z powodzeniem sprawdzi się też jako jedyne, nastrojowe doświetlenie pomieszczenia.

Filtry produktów
Cena

 – 

 • 1899
 • 4699
Dostępność
 • Wyczyść
Występuje w kolorach
 • Wyczyść
Producent
 • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

 • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

 • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

 • 650
 • 850
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

 • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

 • Wyczyść
Znaleziono 5 produktów
Zastosuj filtry