Okap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 Inox
Okap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 Inox rys. technicznyOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 Inox etykietaOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 InoxOkap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 Inox

Okap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 Inox


Wysyłka w 24 h, 13 49 27 557
Kurier + Sprawdzenie i pakowanie: 0 PLN Odbiór osobisty: 0 PLN

499 

GLOBALO

 

 

Okapy Globalo

Globalo to polska marka specjalizująca się w produkcji okapów kuchennych. Okapy Globalo wyróżniają się kilkoma ważnymi cechami. Przede wszystkim jest to cicha i wydajna praca, która pozytywnie wpływa na komfort przebywania w kuchni oraz wykorzystanie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań. Okapy kuchenne Globalo to także duża moc pochłaniania oparów, co sprawia, że wiele modeli nadaje się do przestronnych wnętrz o otwartym charakterze. Z racji wysokich wymagań względem partnerów dystrybucyjnych, sprzedażą okapów Globalo zajmują się wyłącznie zaufane sklepy i studia kuchenne spełniające najwyższe standardy obsługi. Sklep OkapyKuchenne.pl jest Autoryzowanym Partnerem firmy Globalo.

 

Okap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 Inox

Wielką zaletą okapu Delico 60.1 Inox jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera bardzo niewielką ilość miejsca. Ponadto jest on bardzo intuicyjny w użytkowaniu.

 

Okap do zabudowy GLOBALO Delico 60.1 Inox

 

Funkcjonalności:

 • Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni. Nie zawsze jednak mamy taką techniczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować urządzenie w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym.
 • Okap do zabudowy meblowej Delico możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym. Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.
 • Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem.
 • Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) umożliwiają sterowanie sprzętem.
 • Okap do zabudowy Delico posiada aż 3 stopnie wydajności, których głośność leży w przedziale od 47 do 61 dB.

 

Przeznaczenie:

 • Okap Delico 60.1 Inox jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych większych otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach.

 

Materiały:

 • Okap wykonany został ze stali nierdzewnej w naturalnym, inoxowym kolorze.

 

Dobrze wiedzieć!

 • Pielęgnację stali nierdzewnej zdecydowanie ułatwi specjalistyczny spray Berner Inox - również dostępny w naszej ofercie.

 

Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany doradca pomoże Ci w wyborze okapu kuchennego.
Zadzwoń: 13 49 27 557

 

Pytania? Skontaktuj się z nami!

(?)
24
Wkłady
Delico 60.1 Inox
nowoczesny
Wkłady do zabudowy
GLOBALO
(?)
 • Klasa D Klasa D
(?)
 • pochłaniacz pochłaniacz
 • wyciąg wyciąg
(?)
 • aluminiowy wzmacniany aluminiowy wzmacniany
(?)
 • opcjonalnie opcjonalnie
(?)
115
(?)
 • 3 3
(?)
320
(?)
I-130, III-320
(?)
47
(?)
I-47, III-61
(?)
diody LED
(?)
2x3
(?)
 • przyciskowe przyciskowe
(?)
 • stal nierdzewna  stal nierdzewna
(?)
 • kolor stali nierdzewnej kolor stali nierdzewnej
(?)
 • 120 120
(?)
596
(?)
266
(?)
205
(?)
6
5900652383139

Instrukcja (Instrukcja_montażu_i_użytkowania_DELICO_60.pdf, 752 Kb) [Pobierz]

 

Okap do zabudowy GLOBALO Beltero 60.1 Inox

499 

   

Wyprzedaż Okap do zabudowy GLOBALO Delico ...

Stara cena: 499    449  Oszczędzasz: 50  (10%)

 
 

Okap do zabudowy KERNAU KBH 0860 X

569 

   

Wyprzedaż Okap do zabudowy AKPO WK-7 P-305...

Stara cena: 290    159  Oszczędzasz: 131  (45%)

 
 

Wyprzedaż Okap podszafkowy Toflesz OK-2 NT...

Stara cena: 252    199  Oszczędzasz: 53  (21%)

   

Okap do zabudowy GLOBALO Amadio 60.1 Inox

899 

 

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

Ładuję...