14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okap Electrolux — polecane modele


Nowoczesne sprzęty Electrolux cieszą się dużą popularnością wśród osób urządzających swoje kuchnie. Szwedzki producent oferuje zróżnicowane urządzenia wyposażone w praktyczne udogodnienia. Sprawdź jaki okap Electrolux warto kupić, aby zyskać w kuchni świeże powietrze.

Okap Electrolux — czym się wyróżnia?

Electrolux to znany szwedzki producent, który w swojej ofercie posiada szeroką ofertę urządzeń AGD. Marka stawia przede wszystkim na różnorodność, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Okapy Electrolux wyróżniają się także ciekawymi technologiami, które ułatwiają codzienność. Jedną z najbardziej interesujących jest funkcja Hob2Hood, która pozwala automatycznie dostosować poziom pracy okapu i jego oświetlenie, na podstawie regulacji temperatury i liczby używanych stref płyty kuchennej. Dzięki temu można skoncentrować się na gotowaniu, a okap sam dopasuje potrzebne parametry.


Poniżej przedstawiamy 3 najciekawsze propozycje okapów od Electrolux. Sprawdź, która z nich będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie. 

Okap Electrolux KFIB19X Inox

Pierwsza z propozycji to klasyczny i elegancki okap T-line, który można zamontować nad wyspą lub przy ścianie (z montażem do sufitu). Okap jest doskonałym wyborem dla osób, które lubią ciche urządzenia, ponieważ minimalny poziom dźwięku w okapie to tylko 44 dB. Może być użytkowany jako wyciąg (podłączony do wentylacji) i jako pochłaniacz (na filtry węglowe). Dużym atutem okapu jest jego wydajność, która na maksymalnym biegu wynosi 740 m3/h. Okap wykonany jest ze stali inox. Z przodu znajduje się panel, dzięki któremu okapem można sterować przy pomocy dotyku.

Okap Electrolux KFIB19X INOX

Zdjęcie: Okap Electrolux KFIB19X Inox

Okap Electrolux KEFC226V

Electrolux posiada w swojej ofercie wyjątkową propozycję dla miłośników stylu retro. To okap kominowy w tradycyjnej formie z ozdobnym relingiem w kolorze starego złota. Wyposażony jest również w klasyczne przyciski, które są łatwo wyczuwalne w dotyku i wygodne w przełączaniu funkcji. Maksymalna wydajność okapu wynosi do 700 m3/h, dlatego jest on bardzo wydajny i odpowiedni nawet do dużych kuchni. W ofercie dostępne są dwa odcienie. Pierwszy to klasyczna czerń, a drugi to antyczna biel. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania okapu w taki sposób, aby komponował się spójnie z pozostałymi urządzeniami AGD oraz resztą kuchennej aranżacji.

Okap Electrolux Hob2Hood EFC226R

Zdjęcie: Okap Electrolux KFG726R 60

Okap Electrolux KFG726R 60

W ofercie Electrolux znajdziemy również okapy do zabudowy. To praktyczne urządzenia, które łatwo zmieszczą się w kuchennej szafce. Działają równie skutecznie co okapy przyścienne i wyspowe, ponieważ wydajność modelu Electrolux KFG726R 60 sięga aż 700m3/h. Okap jest przy tym niemal niezauważalny — dopasujemy go więc do wyglądu niemal każdej kuchni. Okap ten jest wykonany ze stali lakierowanej na kolor czarny. Można nim sterować na dwa sposoby — za pomocą przycisków soft-touch lub zdalnie, dołączonym do zestawu pilotem. Okap jest znakomitym wyborem dla osób, którym zależy, aby sprzęty kuchenne były dyskretne i nie rzucały się w oczy.

Okap Electrolux hob2Hood KFG726R 60

Zdjęcie: Okap Electrolux EFC226R


Sterowanie okapem z płyty indukcyjnej

Funkcja Hob2Hood działa, która pozwala na sterowanie okapem z poziomu płyty, jest jednym z najczęstszych powodów, dla których klienci wybierają urządzenia Electrolux. Przy montażu płyty i okapu tej marki zyskamy bezprzewodowe połączenie obu urządzeń. Dzięki temu przy uruchomieniu płyty automatycznie włączy się też okap, a jego parametry dostosują się do intensywności gotowania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz płyty indukcyjne Electrolux w różnych rozmiarach: 60 cm, 71 cm i 80 cm.


Wybierz płytę oraz okap Electrolux i skup się na gotowaniu, podczas gdy urządzenia same dopasują poziom pracy. Potrzebujesz pomocy w wyborze okapu lub płyty? Skontaktuj się z naszym doradcą, który przedstawi Ci najlepsze propozycje do Twojej kuchni.

Chętnie pomożemy z wyborem okapu dla Ciebie!
Jaką formę kontaktu z nami preferujesz?
Chcę porozmawiać przez telefon
Zadzwoń 800 914 853
8:00 - 16:00
Chcę wysłać zapytanie mailem Napisz sklep@okapykuchenne.pl 8:00 - 16:00
Chcę porozmawiać przez messenger Napisz m.me/OkapyKuchenne 8:00 - 16:00