28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe prostokątne 100 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne mogą efektywnie usuwać tłuszcz, a także oświetlać wnętrze niczym lampa. Okapy przyścienne prostokątne 100 cm wykonane ze stali inox i szkła dekoracyjnego, dzięki czemu świetnie wyglądają w kuchni. W ofercie okapy kominowe o szerokości powyżej 90 i 100 cm.

 
- 28%
Promocja
3 970  Stara cena:5 499 
Wydajność max. [m3/h]680 ProducentFALMEC

Okapy przyścienne prostokątne 100 cm

Okapy przyścienne prostokątne 100 cm sprawdzą się szczególnie w tych kuchniach, w których gotuje się dużo i intensywnie. Szerokość urządzenia pozwoli na jego dopasowaniu do większych, niż standardowe płyt kuchennych.

 

Okapy przyścienne prostokątne 100 cm – wydajna praca

Urządzenia o tej szerokości będą wydajnie i szybko usuwały opary niezależnie od tego, czy gotujesz na jednym, czy też na wszystkich palnikach. Duża moc silników, w które zostały wyposażone i wiele trybów pracy urządzeń, pozwolą Ci na dopasowanie intensywności działania do indywidualnych preferencji. Dodatkowe funkcje, w które zostały wyposażone, takie jak np. timer, pozwolą na zaplanowanie, kiedy okap ma rozpocząć, a kiedy zakończyć pracę.

Okapy przyścienne prostokątne 100 cm zasługują na uwagę również ze względu na możliwość pracy w dwóch trybach. Tryb pochłaniacza, dzięki wymiennym filtrom węglowym zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i pochłonie tłuste cząsteczki, a wyciąg wyprowadzi opary poza budynek, o ile posiadasz dostęp do kanału wentylacyjnego.

 

Okapy przyścienne prostokątne 100 cm – interesujący design

Okapy przyścienne tego typu zasługują na uwagę zwłaszcza tych klientów, którzy oprócz podstawowych funkcji urządzenia, cenią sobie też ich wygląd. Okapy przyścienne prostokątne 100 cm wykonane najczęściej ze stali inox w kolorze Inoxu, stali chromowanej, dodadzą elegancji zarówno kuchni zamkniętej, jak i otwartej na salon. Świetnie będą też pasowały do innych sprzętów kuchennych – lodówki, piekarnika czy ekspresu do kawy.

Oświetlenie urządzeń (najczęściej halogenowe lub LED-owe) ułatwi przygotowywanie posiłków i panowanie nad gotującymi się potrawami, może być przy tym świetnym, dodatkowym źródłem światła, zwłaszcza wieczorami.

Jeśli szukasz wydajnego, a przy tym designerskiego okapu, to okapy przyścienne prostokątne o tej szerokości i tym kształcie przypadną Ci do gustu.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 5499
  • 5499
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 680
  • 680
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Wyprzedaże
  • Wyczyść
Znaleziono 1 produkt
Zastosuj filtry