0 Your Koszyk

Okapy kominowe prostokątne 120 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm to największe okapy kominowe o kształcie kwadratowym. Okap prostokątny to nie tylko wydajnie urządzenie, ale także ciekawa dekoracja w Twojej kuchni.
Brak produktów w tej sekcji

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm

Jeśli potrzebujesz naprawdę wydajnego, a przy tym designerskiego pochłaniacza kuchennego, to okapy przyścienne prostokątne 120 cm z pewnością przypadną Ci do gustu. Taka szerokość urządzenia zapewnia maksymalnie efektywną pracę, nawet jeśli dużo i intensywnie gotujesz.

 

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm – ciekawy wygląd

Okapy przyścienne prostokątne o takich wymiarach świetnie sprawdzą się w dużych kuchniach otwartych na salon, zwłaszcza, jeśli zostaną zamontowane nad szerszą niż standardowe płytą kuchenną. Okapy przyścienne prostokątne 120 cm wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich, jak stal nierdzewna w kolorze Inox, stal chromowana czy szkło hartowane, dzięki czemu producent mógł uzyskać sprzęt AGD na lata. Kształt urządzeń tego typu pozwala również na łatwe utrzymanie ich w czystości i codzienną pielęgnację – wystarczy przetrzeć urządzenie miękką, suchą szmatką lub spryskać specjalnie do tego celu przeznaczonym sprayem.

Okapy przyścienne w naszej ofercie idealnie wkomponują się przede wszystkim we wnętrza nowoczesne i minimalistyczne. Razem z innymi sprzętami AGD i zabudową meblową będą tworzyły spójną całość.

 

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm

Codzienne użytkowanie okapu będzie przyjemnością, zwłaszcza ze względu na szerokość urządzenia. Śmiało można stwierdzić, że dzięki niej są w stanie konkurować z okapami przemysłowymi, spotykanymi w kuchniach restauracji. Okapy przyścienne prostokątne 120 cm są w stanie pracować w dwóch trybach – wyciągu oraz pochłaniacza. Pierwszy wyprowadzi opary poza budynek, drugi zadba o oczyszczenie powietrza z nieprzyjemnych zapachów i cząsteczek tłuszczu. Zmiany trybu działania urządzenia dokonasz dzięki panelowi dotykowemu, sterowaniu suwakowemu lub używając pilota, który często dołączony jest do zestawu.

Jeśli gotujesz dużo i intensywnie, to okapy o tej szerokości z pewnością sprostają Twoim wymaganiom, niezależnie od tego, czy Twoja kuchnia jest otwarta na salon czy stanowi odrębne, zamknięte pomieszczenie.

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm