14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe prostokątne 120 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm to największe okapy kominowe o kształcie kwadratowym. Okap prostokątny to nie tylko wydajnie urządzenie, ale także ciekawa dekoracja w Twojej kuchni.

 
4 799 
Głośność okapu na I biegu [dB]40 Wydajność max. [m3/h]700 ProducentElica
4 499 
Głośność okapu na I biegu [dB]40 Wydajność max. [m3/h]700 ProducentElica
5 999 
Głośność okapu na I biegu [dB]40 Wydajność max. [m3/h]700 ProducentElica

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm

Jeśli potrzebujesz naprawdę wydajnego, a przy tym designerskiego pochłaniacza kuchennego, to okapy przyścienne prostokątne 120 cm z pewnością przypadną Ci do gustu. Taka szerokość urządzenia zapewnia maksymalnie efektywną pracę, nawet jeśli dużo i intensywnie gotujesz.

 

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm – ciekawy wygląd

Okapy przyścienne prostokątne o takich wymiarach świetnie sprawdzą się w dużych kuchniach otwartych na salon, zwłaszcza, jeśli zostaną zamontowane nad szerszą niż standardowe płytą kuchenną. Okapy przyścienne prostokątne 120 cm wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich, jak stal inox w kolorze Inox, stal chromowana czy szkło hartowane, dzięki czemu producent mógł uzyskać sprzęt AGD na lata. Kształt urządzeń tego typu pozwala również na łatwe utrzymanie ich w czystości i codzienną pielęgnację – wystarczy przetrzeć urządzenie miękką, suchą szmatką lub spryskać specjalnie do tego celu przeznaczonym sprayem.

Okapy przyścienne w naszej ofercie idealnie wkomponują się przede wszystkim we wnętrza nowoczesne i minimalistyczne. Razem z innymi sprzętami AGD i zabudową meblową będą tworzyły spójną całość.

 

Okapy przyścienne prostokątne 120 cm

Codzienne użytkowanie okapu będzie przyjemnością, zwłaszcza ze względu na szerokość urządzenia. Śmiało można stwierdzić, że dzięki niej są w stanie konkurować z okapami przemysłowymi, spotykanymi w kuchniach restauracji. Okapy przyścienne prostokątne 120 cm są w stanie pracować w dwóch trybach – wyciągu oraz pochłaniacza. Pierwszy wyprowadzi opary poza budynek, drugi zadba o oczyszczenie powietrza z nieprzyjemnych zapachów i cząsteczek tłuszczu. Zmiany trybu działania urządzenia dokonasz dzięki panelowi dotykowemu, sterowaniu suwakowemu lub używając pilota, który często dołączony jest do zestawu.

Jeśli gotujesz dużo i intensywnie, to okapy o tej szerokości z pewnością sprostają Twoim wymaganiom, niezależnie od tego, czy Twoja kuchnia jest otwarta na salon czy stanowi odrębne, zamknięte pomieszczenie.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 4499
  • 5999
Producent
  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 700
  • 700
Znaleziono 3 produkty
Zastosuj filtry