0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 4999
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 590
  • 730
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy kominowe prostokątne 40 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm to okapy kominowe o przekroju kwadratu lub prostokąta. Wyciąg prostokątny może mieć wylot od góry lub z tyłu, posiada zazwyczaj stałą wysokość, ale są również modele z regulowaną wysokością. Okapy prostokątne dostępne w szerokościach 35 - 45 cm.
Okapy przyścienne prostokątne 40 cm

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm posiadają wiele zalet, wśród których na plan pierwszy wysuwa się ta, iż zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu nie zakłócą przestrzeni Twojej kuchni. Na uwagę zasługuje estetyka wykonania z nowoczesnych materiałów, co umożliwia łatwość czyszczenia. Najpowszechniejszymi kolorami tej kategorii okapów są biel i kolor stali nierdzewnej, co sprawia, iż są niemalże niewidoczne, gdyż świetnie wpisują się w przestrzeń Twojej kuchni.

 

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm – oryginalne wykonanie i ponadczasowa estetyka

Tym, co wyróżnia okapy przyścienne prostokątne 40 cm spośród innych urządzeń tego typu jest łatwość, z jaką wpisują się w przestrzeń Twojej kuchni oraz wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej, stali nierdzewnej (satyny), szkła hartowanego i szkła dekoracyjnego. Połączenie stali i szkła sprawia, że okapy przyścienne prostokątne są nie tylko wyjątkowymi urządzeniami, które ułatwią pozbycie się oparów i nieprzyjemnych cząstek tłuszczu z powietrza, ale również staną się dekoracją nowoczesnego wnętrza. Kolorystyka minimalizmu, czyli biel, czerń oraz kolor stali nierdzewnej jest swego rodzaju łącznikiem miedzy tradycją a nowoczesnością. Niektóre modele okapów mogą mieć kolor czerwony, niebieski, szary czy bladoróżowy, a wszystko to związane jest z Twoimi wymaganiami. Opływowe krawędzie na pewno zyskają Twoją przychylność, gdyż wpłyną pozytywnie na odczucia estetyczne i wpiszą urządzenia w niepowtarzalny styl kuchni.

 

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm – funkcjonalność i wygoda użytkowania

Zakup odpowiedniego okapu jest nie lada wyzwaniem. W naszej ofercie znajdziesz na pewno takie urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania dotyczące funkcjonalności i użytkowania. Przede wszystkim okapy przyścienne prostokątne 40 cm mogą pracować zarówno w trybie wyciągu jak i pochłaniacza, gdy zdecydujesz się na zamontowanie filtrów węglowych. Poziom zużycia filtrów będzie Ci sygnalizował specjalny wskaźnik, a wydajnością pracy okapów możesz sterować z pomocą przycisków Soft Touch, ułatwiających Ci pole działania i wymagania wobec działania urządzeń. Okapy przyścienne posiadają oświetlenie halogenowe, które wpłynie na wysoki komfort pracy w kuchni oraz stworzy miłą atmosferę podczas przygotowywania posiłków. Moc silnika w tych urządzeniach wynosi najczęściej 700–800 m3/h, co stanowi o skutecznym i solidnym pozbywaniu się zanieczyszczeń kuchennych z powietrza. Dodatkowymi funkcjami okapów, które stawiają te urządzenia w bardzo korzystnym świetle, są: pochłanianie obwodowe, regulacja natężenia oświetlenia, energooszczędność czy jonizowanie powietrza. Montaż jest bardzo łatwy, a jedyne, co musisz wcześniej zaplanować, to tryb pracy okapu i jego miejsce w przestrzeni kuchennej.

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm