Okapy kominowe prostokątne 40 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm to okapy kominowe o przekroju kwadratu lub prostokąta. Wyciąg prostokątny może mieć wylot od góry lub z tyłu, posiada zazwyczaj stałą wysokość, ale są również modele z regulowaną wysokością. Okapy prostokątne dostępne w szerokościach 35 - 45 cm.

3 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]45 Wydajność max. [m3/h]590 ProducentFALMEC
3 249 
Wydajność max. [m3/h]590 ProducentFALMEC
3 099 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 Wydajność max. [m3/h]660 ProducentFALMEC
1 689 
Głośność okapu na I biegu [dB]46 ProducentKernau
[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
3 699 
Głośność okapu na I biegu [dB]45 Wydajność max. [m3/h]590 ProducentFALMEC
5 799 
Głośność okapu na I biegu [dB]35 Wydajność max. [m3/h]710 ProducentElica
1 649 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]730 ProducentKernau
3 799 
Głośność okapu na I biegu [dB]35 Wydajność max. [m3/h]710 ProducentElica
4 999 
Głośność okapu na I biegu [dB]35 Wydajność max. [m3/h]710 ProducentElica
4 999 
Głośność okapu na I biegu [dB]35 Wydajność max. [m3/h]710 ProducentElica
2 169 
Głośność okapu na I biegu [dB]42 Wydajność max. [m3/h]738 ProducentToflesz
1 969 
Głośność okapu na I biegu [dB]44 Wydajność max. [m3/h]635 ProducentToflesz
2 169 
Głośność okapu na I biegu [dB]42 Wydajność max. [m3/h]635 ProducentToflesz
1 969 
Głośność okapu na I biegu [dB]44 Wydajność max. [m3/h]635 ProducentToflesz
1 969 
Głośność okapu na I biegu [dB]44 Wydajność max. [m3/h]635 ProducentToflesz
2 169 
Głośność okapu na I biegu [dB]42 Wydajność max. [m3/h]768 ProducentToflesz

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm posiadają wiele zalet, wśród których na plan pierwszy wysuwa się ta, iż zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu nie zakłócą przestrzeni Twojej kuchni. Na uwagę zasługuje estetyka wykonania z nowoczesnych materiałów, co umożliwia łatwość czyszczenia. Najpowszechniejszymi kolorami tej kategorii okapów są biel i kolor stali inox , co sprawia, iż są niemalże niewidoczne, gdyż świetnie wpisują się w przestrzeń Twojej kuchni.

 

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm – oryginalne wykonanie i ponadczasowa estetyka

Tym, co wyróżnia okapy przyścienne prostokątne 40 cm spośród innych urządzeń tego typu jest łatwość, z jaką wpisują się w przestrzeń Twojej kuchni oraz wykonanie z najwyższej jakości stali inox , stali inox (satyny), szkła hartowanego i szkła dekoracyjnego. Połączenie stali i szkła sprawia, że okapy przyścienne prostokątne są nie tylko wyjątkowymi urządzeniami, które ułatwią pozbycie się oparów i nieprzyjemnych cząstek tłuszczu z powietrza, ale również staną się dekoracją nowoczesnego wnętrza. Kolorystyka minimalizmu, czyli biel, czerń oraz kolor stali inox jest swego rodzaju łącznikiem miedzy tradycją a nowoczesnością. Niektóre modele okapów mogą mieć kolor czerwony, niebieski, szary czy bladoróżowy, a wszystko to związane jest z Twoimi wymaganiami. Opływowe krawędzie na pewno zyskają Twoją przychylność, gdyż wpłyną pozytywnie na odczucia estetyczne i wpiszą urządzenia w niepowtarzalny styl kuchni.

 

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm – funkcjonalność i wygoda użytkowania

Zakup odpowiedniego okapu jest nie lada wyzwaniem. W naszej ofercie znajdziesz na pewno takie urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania dotyczące funkcjonalności i użytkowania. Przede wszystkim okapy przyścienne prostokątne 40 cm mogą pracować zarówno w trybie wyciągu jak i pochłaniacza, gdy zdecydujesz się na zamontowanie filtrów węglowych. Poziom zużycia filtrów będzie Ci sygnalizował specjalny wskaźnik, a wydajnością pracy okapów możesz sterować z pomocą przycisków Soft Touch, ułatwiających Ci pole działania i wymagania wobec działania urządzeń. Okapy przyścienne posiadają oświetlenie halogenowe, które wpłynie na wysoki komfort pracy w kuchni oraz stworzy miłą atmosferę podczas przygotowywania posiłków. Moc silnika w tych urządzeniach wynosi najczęściej 700–800 m3/h, co stanowi o skutecznym i solidnym pozbywaniu się zanieczyszczeń kuchennych z powietrza. Dodatkowymi funkcjami okapów, które stawiają te urządzenia w bardzo korzystnym świetle, są: pochłanianie obwodowe, regulacja natężenia oświetlenia, energooszczędność czy jonizowanie powietrza. Montaż jest bardzo łatwy, a jedyne, co musisz wcześniej zaplanować, to tryb pracy okapu i jego miejsce w przestrzeni kuchennej.

Okapy przyścienne prostokątne 40 cm

Cena

 – 

  • 0
  • 5799
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 590
  • 768
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja