0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 9199
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 450
  • 805
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja

Okapy kominowe prostokątne 60 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 60 cm to okapy kominowe o przekroju kwadratu lub prostokąta. Okapy kuchenne o danym kształcie ładnie komponują się w kuchni klasycznej, w której przeważają czerń i biel. W ofercie okapy protokątne o szerokości 55 - 60 cm dostępne w różnych kolorach.
Okapy przyścienne prostokątne 60 cm

Kuchnia w stylu klasycznym to miejsce, w którym wysokiej klasy okapy przyścienne prostokątne 60 cm znajdą na pewno swoje zastosowanie. Posiadają nie tylko wiele zadziwiających funkcji użytkowania, ale i swym wyglądem spełnią Twoje oczekiwania co do tego typu urządzeń. Mają przekrój kwadratu lub prostokąta i swym kształtem doskonale wpiszą się w przestrzeń Twojej kuchni, podnosząc komfort pracy i oczyszczając jednocześnie powietrze z niepożądanych zapachów i oparów.

 

Okapy przyścienne prostokątne 60 cm – estetyka wykonania i użytkowanie

Okapy przyścienne prostokątne 60 cm w swej estetyce wykonania zachwycają jakością i nowatorskimi rozwiązaniami. Stal nierdzewna (satyna), stal lakierowana w połączeniu ze szkłem hartowanym sprawiają, że są to urządzenia niezwykle odporne na zarysowania czy zabrudzenia. Możesz je z łatwością utrzymać w czystości, używając mokrej szmatki czy sprayu do metalowych powierzchni. Występują najczęściej w kolorze stali nierdzewnej, bieli i czerni, ale na Twoje życzenie mogą to być inne kolory, dzięki czemu świetnie uzupełnisz design swojej kuchni.

 

Okapy przyścienne prostokątne 60 cm – łatwość montażu i funkcjonalność

Tym, co zasługuje na Twoją uwagę, jest możliwość pracy okapów przyściennych prostokątnych 60 cm w dwóch trybach. Jeśli zechcesz, by pracowały w trybie wyciągu, upewnij się, czy posiadasz w domu kanał wentylacyjny i czy jest on drożny. W trybie pochłaniacza okapy potrzebują zamontowania w nich filtrów węglowych Long Life, które wyłapią drobinki tłuszczu z powietrza i sprawią. Okapy przyścienne prostokątne posiadają w wybranych modelach osłonę filtrów aluminiowych oraz pochłanianie obwodowe. Funkcja sterowania elektronicznego czy sensorowego wpływa na wydajność i pracę silników, których moc w tego typu okapach to 700- 800 m3/h. Poza tym praca silników jest również bardzo cicha, gdyż można je umieścić w aluminiowej obudowie. Niektóre okapy przyścienne posiadają również timer, a oświetlenie halogenowe doskonale oświetli płytę grzewczą. 

Okapy przyścienne prostokątne 60 cm