0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 14349
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 450
  • 850
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja

Okapy kominowe prostokątne 70 cm (przyścienne)

Okap prostokątny pracuje jako wyciąg kuchenny, a po zamontowaniu filtra węglowego również jako pochłaniacz. W ofercie okapy przyścienne prostokątne 70 cm różnych producentów, m.in. Falmec, Elica, Galvamet i Pando.
Okapy przyścienne prostokątne 70 cm

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom dotyczącym nowoczesnego i oryginalnego designu, projektanci sprzętu AGD postawili w konstrukcji okapów przyściennych prostokątnych 70 cm na wysoką jakość materiałów, z których są wykonywane oraz na funkcjonalność i użytkowanie. Dzięki temu urządzenia te znalazły od samego początku swoich wiernych nabywców. Cenisz sobie symetrię oraz uporządkowaną przestrzeń w domu?  Okapy przyścienne prostokątne znajdą swoje miejsce w Twojej kuchni! Dodatkowo zadziwią Cię swoja funkcjonalnością i prostotą użytkowania.

 

Okapy przyścienne prostokątne 70 cm – estetyka wykonania i trwałość na lata

Najwyższej jakości stal nierdzewna, stal nierdzewna satyna, szkło dekoracyjne czy szkło hartowane to materiały, które sprawiają, że okapy przyścienne prostokątne 70 cm charakteryzują się niezwykłą trwałością i odpornością na zniszczenia i zabrudzenia. Minimalizm kolorystyki bieli, czerni czy koloru stali nierdzewnej wpiszą te urządzenia w styl Twojej kuchni tak, że staną się jej niecodzienną ozdobą. Klasa energetyczna A i B, którą posiadają, sprawia, że znacznie obniżą się Twoje koszty opłat, gdyż są energooszczędne. Oświetlenie halogenowe doskonale uwydatni nie tylko przygotowane przez Ciebie potrawy, ale przede wszystkim wpłynie na komfort pracy w kuchni.

 

Okapy przyścienne prostokątne 70 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Aby w pełni cieszyć się z możliwości okapów przyściennych prostokątnych 70 cm, wykorzystasz wiele ich funkcji, do których należy m.in. wskaźnik filtrów, który pozwoli Ci kontrolować stan ich zabrudzenia, sterowanie sensorowe, które oznacza, że dotykając palcem wyświetlacza LED, możesz odpowiednio ułatwić pracę urządzeń. Ważne jest to, że filtr przeciwtłuszczowy (aluminiowy) znajduje się zawsze w wyposażeniu okapu. Wykonany z aluminiowych siatek ma za zadanie wyłapywać tłuszcz podczas gotowania. Filtr ten możesz myć w zmywarce lub w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń. Taką czynność powtarzaj przynajmniej raz na miesiąc – tylko wtedy cały tłuszcz z gotowania i smażenia będzie się osadzał na filtrach, a nie na okolicznych szafkach czy we wnętrzu urządzeń. Przy montażu okapów pamiętaj, by zdecydować o trybie pracy, gdyż działanie wyciągu wymaga odpowiedniego zaplanowania technicznego, a praca w trybie pochłaniacza wymaga zamontowania przez Ciebie odpowiednich filtrów węglowych. Montaż przy ścianie nad płytą grzewczą jest prostą czynnością, gdzie krok po kroku, zgodnie z załączoną instrukcją, zamontujesz urządzenie i będziesz się cieszył przez lata jego działaniem. Solidne i sprawne oczyszczanie powietrza z oparów i innych kuchennych zanieczyszczeń jest wzmocnione przez silniki o wydajności aż do 800 m3/h.

Okapy przyścienne prostokątne 70 cm