0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 7599
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 530
  • 570
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy kominowe prostokątne 80 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm to okapy pracujące w dwóch trybach, czyli jako wyciąg kuchenny i jako pochłaniacz. Modele okapów montowanych na ścianie często wyglądają niczym lampa dekoracyjna. Oryginalny design okapów prostokątnych połączony z wysoką jakością wykonania sprawia, że cieszą się popularnością wśród posiadaczy kuchni nowoczesnych i klasycznych.

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm


Okapy przyścienne prostokątne 80 cm to standardowe, dobrze Ci znane urządzenia montowane tuż nad płytą kuchenną. Doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, w których symetria ma duże znaczenie.

 

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm – codzienne użytkowanie

Okapy przyścienne o tej szerokości polecane są w tych kuchniach, w których długo i intensywnie się gotuje. Swoimi wymiarami delikatnie będą wystawać poza standardową płytę kuchenną, przez co urządzenia doskonale poradzą sobie niezależnie od tego, czy na palnikach znajduje się jedno, czy kilka naczyń.

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm mogą pracować w dwóch trybach, z czego szczególnie polecany jest tryb wyciągu, dzięki któremu nieświeże powietrze i opary powstałe podczas gotowania zostaną wyprowadzone na zewnątrz. Drugi z trybów, tryb pochłaniacza, dzięki wymiennym filtrom węglowym oczyści powietrze z nieprzyjemnych zapachów i cząsteczek tłuszczu, wprowadzając świeżość do pomieszczenia.

Dzięki swojej wydajności i dużej mocy silników, okapy przyścienne prostokątne o tej szerokości sprawdzą się przede wszystkim w otwartych przestrzeniach, np. w salonach z aneksem kuchennym lub przestronnych, dużych, zamkniętych kuchniach. Nie musisz się przy tym martwić o ich głośność – producenci dbają o to, aby urządzenia pracowały możliwie cicho, a jeśli zdecydujesz się na urządzenie z silnikiem zewnętrznym, jego działanie będzie niezauważalne.

 

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm – design ponad wszystko

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm z pewnością będą stanowić dodatkową ozdobę pomieszczenia, bo mogą nabierać prostych, ale też futurystycznych kształtów. Bryły okapów wykonane najczęściej ze stali nierdzewnej w kolorze Inox lub stali chromowanej, w połączeniu z oświetleniem halogenowym lub LED-owym, tworzą doskonałą kompozycję. Sprzęty tego typu będą pasowały najbardziej do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm