0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 14358
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 570
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy kominowe prostokątne 90 cm (przyścienne)

Okapy kominowe o przekroju prostokąta to funkcjonalne urządzenia o ciekawym designie. Okapy przyścienne prostokątne 90 cm wykonane zazwyczaj ze stali nierdzewnej inox lub satyny. Okap prostokątny świetnie sprawdza się w dużej, przestronnej kuchni.
Okapy przyścienne prostokątne 90 cm

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm to urządzenia, które sprawdzą się w pomieszczeniach kuchennych, w których dużo i intensywnie się gotuje. Ich szerokość zapewni efektywne i szybkie pozbycie się oparów nagromadzonych podczas kulinarnych eksperymentów.

 

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm – codzienne użytkowanie

Wyciągi kuchenne o tej szerokości docenią szczególnie ci użytkownicy, którzy w kuchni spędzają sporo czasu i zależy im na szybkim i sprawnym usunięciu oparów powstałych podczas gotowania. Dzięki dwóm trybom – pochłaniacza i wyciągu, powietrze zawsze będzie czyste i świeże. Pierwszy z trybów, dzięki filtrom węglowym zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i usunie unoszące się tłuste cząsteczki, drugi z kolei, o ile posiadasz dostęp do kanału wentylacyjnego, wyciągnie powietrze i zapachy na zewnątrz budynku. To, na który tryb się zdecydujesz, zależy od Ciebie – urządzeniem będziesz mógł sterować, w zależności od modelu, poprzez panel dotykowy, przyciski czy też zdalnie, za pomocą pilota.

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm to urządzenia posiadające dużą moc zasysania oparów, nie musisz się jednak martwić, że podczas pracy będą hałasowały. Producenci okapów zadbali o to, aby zminimalizować dźwięki, a jeśli zdecydujesz się na model z silnikiem zewnętrznym, jego praca będzie jeszcze mniej słyszalna.

 

Okapy przyścienne prostokątne 90 cm – ciekawy design

Okapy przyścienne, montowane tuż nad płytą grzewczą charakteryzują się ciekawym, nowoczesnym wyglądem. Wykonanie ze stali nierdzewnej w kolorze Inox, stali chromowanej lub w połączeniu ze szkłem hartowanym, tworzą sprzęt, który jest jednocześnie ozdobą wnętrza.

Oświetlenie urządzenia, najczęściej halogenowe lub LED-owe, doskonale doświetli blat, ułatwiając przygotowywanie posiłków; będzie też dobrą alternatywą do głównego oświetlenia w pomieszczeniu.

Okapy przyścienne prostokątne świetnie sprawdzą się we wnętrzach otwartych – salonach z aneksem kuchennym, ale też w zamkniętych, w których niezbędne jest szybkie pozbycie się oparów powstałych przy gotowaniu.

Okapy przyścienne prostokątne 90 c