0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 9599
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 450
  • 860
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja

Okapy kominowe prostokątne 50 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 50 cm świetnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach. Są to wydajne okapy kominowe o przekroju prostokąta pracujące w dwóch trybach, czyli jako wyciąg i jako pochłaniacz kuchenny. W ofercie okapy prostokątne czarne, białe, różowe, czerwone, niebieskie, koloru stali nierdzewnej i inne.
-19%
-19%

Okapy przyścienne prostokątne 50 cm

Nowoczesna kuchnia o wysokim standardzie technologicznym to miejsce, w którym znajdą swoje zastosowanie okapy przyścienne prostokątne 50 cm. Z uwagi na wysoką klasę materiałów, z których zostały wykonane, cechuje je długa żywotność oraz wydajność zadowalająca Cię na każdym kroku. Możliwość pracy okapów w trybie zarówno wyciągu, jak i pochłaniacza są ich mocną strona, a Tobie pozwolą na dowolny wybór, który w obu przypadkach będzie trafionym.

 

Okapy przyścienne prostokątne 50 cm – użytkowanie i estetyka wykonania

Okapy przyścienne prostokątne są urządzeniami o przekroju prostokąta, których wydajność zapewne będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Wykonanie ze stali nierdzewnej (satyny), stali lakierowanej oraz, w niektórych modelach, poprzez połączenie ze szkłem hartowanym, sprawia, że są odporne na zarysowania, zabrudzenia, a co za tym idzie cechuje je długa żywotność i łatwość utrzymania w czystości. Kolorystyka okapów jest niewątpliwym atutem, gdyż dostępność w bieli, czerni, czerwieni, kolorze stali nierdzewnej, kremie, niebieskim czy różowym otwiera przed Tobą szerokie pole manewru do aranżacji wnętrza. Zamontowane oświetlenie LED uprzyjemni pracę w kuchni i wpłynie na wyjątkową atmosferę spotkań w gronie najbliższych.

 

Okapy przyścienne prostokątne 50 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne prostokątne 50 cm, które zamontujesz nad swoją płytą grzewczą charakteryzują wysokiej wydajności silniki od 500 do 800 m3/h, których pracą możesz sterować sensorowo. Dodatkową uwagę przyciągnie czujnik listka, który wykrywa obecność w powietrzu lotnych związków organicznych. Praca w trybie wyciągu lub pochłaniacza sprawia, że powinieneś wcześniej zaplanować nie tylko miejsce montażu wybranego okapu i dostępność do kanału wentylacyjnego, ale także zamontować filtry węglowe, np. Carbon Zeo, które skutecznie oczyszczą powietrze. Okapy przyścienne w niektórych modelach posiadają wymienny filtr tłuszczowy metalowy, który możesz myć ręcznie bądź w zmywarce. Dodatkowo system jonizacji powietrza pozwoli Ci na obniżenie nieprzyjemnych zapachów nawet o 95%.

Okapy przyścienne prostokątne 50 cm