14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe retro 120 cm (przyścienne)

Okapy kominowe rustykalne to wydajne wyciągi kuchenne. Szeroki okap rustykalny z drewnianą ramą idealne dopełnia kuchnię w stylu retro. W ofercie są okapy przyścienne rustykalne 120 cm w kolorze białym, kremowym i czarnym.

 
5 128 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]777 ProducentSmeg
5 038 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]784 ProducentSmeg
5 038 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]784 ProducentSmeg
5 038 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]784 ProducentSmeg

Okapy przyścienne rustykalne 120 cm

Okapy przyścienne rustykalne 120 cm są urządzeniami o największych rozmiarach, które znajdą swoje miejsce w kuchniach dużych i przestronnych. Dzięki temu, że producenci zadbali o bardzo wysoką jakość wykonania okapów, w swojej kuchni zamontujesz na ścianie niezwykle wydajne i oryginalne urządzenie, które swymi funkcjami ułatwi Ci pracę podczas przygotowywania posiłków. Połączenie stali lakierowanej oraz drewna to jedno z ciekawszych rozwiązań, dzięki któremu w Twojej kuchni zagości prawdziwie styl rustykalny.

 

Okapy przyścienne rustykalne 120 cm – wysoka estetyka wykonania

Czasza okapów przyściennych rustykalnych 120 cm występuje najczęściej w naturalnych jasnych kolorach bieli, kości słoniowej ecru i łączy się ją z drewnem i innymi dodatkami, np. miedzianymi czy srebrnymi. To sprawia, że do użytkowania wybierasz modele sprawiające wrażenie lekkich i finezyjnych. Okapy przyścienne rustykalne wykonane są z wysokiej jakości stali lakierowanej, która łączy się z niewybarwionym drewnem, najczęściej jesionu lub tulipanowca. Możesz wówczas ramę wykonaną z takiego surowego drewna malować na dowolny kolor, dopasowując do wystroju Twojej kuchni.

 

Okapy przyścienne rustykalne 120 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne rustykalne 120 cm cechują się między innymi tym, że mogą pracować w trybie pochłaniacza przez zamontowanie w nich filtrów węglowych, które skutecznie wyłapią drobinki tłuszczu z powietrza. Filtr aluminiowy antytłuszczowy jest wielokrotnego użytku i bez obaw możesz go myć w zmywarce. Tryb wyciągu wymaga podłączenia do komina wentylacyjnego, a wówczas opary zostaną wyrzucone na zewnątrz. Sterowanie okapami jest możliwe dzięki suwakom, którymi regulujesz moc pracy silnika oraz oświetlenie. W trosce o sprawne i solidne usuwanie niepożądanych zapachów kuchennych z powietrza Twojej kuchni urządzenia zostały wyposażone w silniki o wydajności od 500 do 800 m3/h.

 

Okapy przyścienne rustykalne 120 cm – montaż i użytkowanie

Wszystkie okapy przyścienne posiadają w zestawie element montażowy pozwalający na przymocowanie urządzenia do ściany. Jeśli zamierzasz zamontować je jako pochłaniacz, musisz zwrócić uwagę na wysokość. Zbyt wysoko zamontowany okap nie będzie skutecznie pochłaniał zapachów i uwalniał od nich Twoją kuchnię. Tym, co z pewnością urzeknie Cię w okapach przyściennych rustykalnych 120 cm jest łatwość utrzymania ich w czystości, czemu sprzyjają wysokiej jakości materiały oraz technologia wykonania.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 5038
  • 5128
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 777
  • 784
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Znaleziono 4 produkty
Zastosuj filtry