0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 549
  • 4650
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 380
  • 645
Na skróty
Wykonanie
Rama wykończeniowa
Styl
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy kominowe retro 60 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm to okapy kuchenne do kuchni kolonialnych i w stylu retro. Taki okap można dopasować również do kuchni w stylu hiszpańskim lub amerykańskim wiejskim. W ofercie okapy kominowe retro z ramą drewnianą 60 cm.
Okapy przyścienne rustykalne 60 cm

Gdy w Twojej kuchni płyta grzewcza jest w stylu tradycyjnym, a wystrój wnętrza przywodzi na myśl kuchnie rustykalne czy hiszpańskie, swoje zastosowanie znajdą w niej okapy przyścienne rustykalne 60 cm. Zdecydowana i konsekwentna stylizacja okapów na modłę rustykalnej aranżacji z powodzeniem może wkomponować urządzenie w klasyczny design Twojej kuchni, gdzie stanie się oryginalnym dodatkiem do pozostałych sprzętów AGD.  Połączenie stali lakierowanej oraz drewna nadaje urządzeniom niepowtarzalnego charakteru, który może zagościć w Twojej kuchni.

 

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Jeśli podłączysz okapy przyścienne do kanału wentylacyjnego, będą pracowały w trybie wyciągu, usuwając nagromadzone opary. Natomiast tryb pochłaniacza, który nie wymaga podłączenia do wentylacji, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. W trybie pracy pochłaniacz musisz zastosować 2 filtry węglowe. Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy absorbuje cząsteczki tłuszczu, dzięki czemu nie osadzają się one na blatach i meblach kuchennych i Twoja kuchnia będzie bezpieczna od tych uciążliwych zabrudzeń.

Diody LED oświetlą płytę kuchenną, zapewniając Ci bezpieczeństwo i komfort podczas gotowania. Okapami przyściennymi rustykalnymi 60 cm możesz zarządzać za pomocą intuicyjnych suwaków, które pozwolą Ci na szybką zmianę intensywności pracy silnika, którego moc to najczęściej 500 m3/h.

 

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm – estetyka wykonania

Tym, co przyciągnie Twoją uwagę, jest kształt czaszy okapów przyściennych rustykalnych 60 cm. Jest ona wykonana najczęściej ze stali lakierowanej i elementów drewnianych. Każdy z tych materiałów możesz pomalować na wybrany przez Ciebie kolor z dostępnych w ofercie: kość słoniowa, ecru, biały, biel antyczna, spatula. Indywidualnego charakteru nabiorą okapy przyścienne rustykalne wówczas, gdy ramę pomalujesz zgodnie ze swoimi upodobaniami estetycznymi, gdyż jest ona wykonana także z drewna niewybarwionego. Design okapów przyściennych rustykalnych 60 cm to pole do popisu dla Twoich chęci dekorowania wnętrza.

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm