Okapy kominowe retro 60 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm to okapy kuchenne do kuchni kolonialnych i w stylu retro. Taki okap można dopasować również do kuchni w stylu hiszpańskim lub amerykańskim wiejskim. W ofercie okapy kominowe retro z ramą drewnianą 60 cm.

799 
Głośność okapu na I biegu [dB]59 Wydajność max. [m3/h]428 ProducentToflesz
799 
Głośność okapu na I biegu [dB]59 Wydajność max. [m3/h]428 ProducentToflesz
1 249 
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]440 ProducentBerg
1 949 
Wydajność max. [m3/h]480 ProducentFALMEC
1 048 
Głośność okapu na I biegu [dB]55 ProducentVdb
1 139 
Głośność okapu na I biegu [dB]57 Wydajność max. [m3/h]645 ProducentCATA
549 
Wydajność max. [m3/h]450 ProducentVdb
1 139 
Głośność okapu na I biegu [dB]57 Wydajność max. [m3/h]645 ProducentCATA
5 087 
Głośność okapu na I biegu [dB]50 ProducentSmeg
1 069 
Głośność okapu na I biegu [dB]45 Wydajność max. [m3/h]560 ProducentGLOBALO
1 699 
Wydajność max. [m3/h]460 ProducentFaber
1 159 
Głośność okapu na I biegu [dB]58 Wydajność max. [m3/h]1110 ProducentCATA

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm

Gdy w Twojej kuchni płyta grzewcza jest w stylu tradycyjnym, a wystrój wnętrza przywodzi na myśl kuchnie rustykalne czy hiszpańskie, swoje zastosowanie znajdą w niej okapy przyścienne rustykalne 60 cm. Zdecydowana i konsekwentna stylizacja okapów na modłę rustykalnej aranżacji z powodzeniem może wkomponować urządzenie w klasyczny design Twojej kuchni, gdzie stanie się oryginalnym dodatkiem do pozostałych sprzętów AGD.  Połączenie stali lakierowanej oraz drewna nadaje urządzeniom niepowtarzalnego charakteru, który może zagościć w Twojej kuchni.

 

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Jeśli podłączysz okapy przyścienne do kanału wentylacyjnego, będą pracowały w trybie wyciągu, usuwając nagromadzone opary. Natomiast tryb pochłaniacza, który nie wymaga podłączenia do wentylacji, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. W trybie pracy pochłaniacz musisz zastosować 2 filtry węglowe. Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy absorbuje cząsteczki tłuszczu, dzięki czemu nie osadzają się one na blatach i meblach kuchennych i Twoja kuchnia będzie bezpieczna od tych uciążliwych zabrudzeń.

Diody LED oświetlą płytę kuchenną, zapewniając Ci bezpieczeństwo i komfort podczas gotowania. Okapami przyściennymi rustykalnymi 60 cm możesz zarządzać za pomocą intuicyjnych suwaków, które pozwolą Ci na szybką zmianę intensywności pracy silnika, którego moc to najczęściej 500 m3/h.

 

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm – estetyka wykonania

Tym, co przyciągnie Twoją uwagę, jest kształt czaszy okapów przyściennych rustykalnych 60 cm. Jest ona wykonana najczęściej ze stali lakierowanej i elementów drewnianych. Każdy z tych materiałów możesz pomalować na wybrany przez Ciebie kolor z dostępnych w ofercie: kość słoniowa, ecru, biały, biel antyczna, spatula. Indywidualnego charakteru nabiorą okapy przyścienne rustykalne wówczas, gdy ramę pomalujesz zgodnie ze swoimi upodobaniami estetycznymi, gdyż jest ona wykonana także z drewna niewybarwionego. Design okapów przyściennych rustykalnych 60 cm to pole do popisu dla Twoich chęci dekorowania wnętrza.

Okapy przyścienne rustykalne 60 cm

Cena

 – 

  • 549
  • 5087
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 428
  • 1110
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Rama wykończeniowa

Właściwości ramy wykończeniowej okapu tj. rodzaj drewna, kolor itp. 

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja