0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 729
  • 8399
Producent
Styl
Występuje w kolorach
    Więcej
Wykonanie
Rama wykończeniowa
    Więcej
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 297
  • 790
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Produkcja
Na skróty

Okapy kominowe retro 90 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne rustykalne 90 cm to okapy kuchenne retro z ramą drewnianą. Okap rustykalny świetnie komponuje się zarówno w kuchni klasycznej jak i w stylu retro. W ofercie okapy kremowe, białe, koloru kości słoniowej i inne.
Okapy przyścienne rustykalne 90 cm

Okapy przyścienne rustykalne 90 cm są urządzeniami, którymi zachwycisz się pod każdym względem. Wprowadzając do swojej klasycznej kuchni klimat rustykalny, dzięki tym urządzeniom zyskasz niepowtarzalny design. Oprócz oryginalnego wykonania ze stali lakierowanej i drewna, w niektórych modelach zauważysz obecność wykończeń ramy w kolorze srebra i pomalowaną czaszę w kolorze antracytu. To niezwykłe połączenie stylu retro i nowoczesności, które jest odpowiedzią projektantów na zapotrzebowanie rynku.

 

Okapy przyścienne rustykalne 90 cm – klasyka stylu i wykonanie

Okapy przyścienne rustykalne 90 cm zadziwiają swym wykonaniem, które charakteryzuje się połączeniem stali lakierowanej, najczęściej w kolorach bieli, bieli antycznej, antracytu, ecru, kości słoniowej, kremu czy spatula z elementami drewnianymi w ramie okapów. Masz również możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, gdyż jest ona wykonana najczęściej z drewna niewybarwionego. Okapom uroku dodaje niewątpliwie to, że wykorzystane zostało do zwieńczenia ramy drewno bukowe, jesionowe, dębowe czy ciemnego orzecha. Okapy przyścienne rustykalne wykańcza się także innymi dodatkami, np. miedzianymi czy srebrnymi, które jeszcze dobitniej wzmacniają ich rustykalny styl.

 

Okapy przyścienne rustykalne 90 cm – funkcjonalność, montaż i użytkowanie

Urządzenia mogą pracować zarówno w trybie wyciągu jak i pochłaniacza. W obu przypadkach skutecznie oczyszczą powietrze z niepożądanych zapachów kuchennych i tłustych cząstek. Przed montażem okapów przyściennych rustykalnych 90 cm w trybie wyciągu, konieczne jest, abyś sprawdził przepustowość kanału wentylacyjnego w Twoim domu. Do sterowania okapami posłużysz się pokrętłem, dzięki temu z łatwością zmienisz zakres prędkości. Komfort pracy w kuchni uzupełniony zostanie przez oświetlenie LED, które również pięknie oświetli płytę grzewczą, eksponując potrawy. Moc silnika bywa zróżnicowana, w zależności od modelu urządzenia, jednak najczęściej to 500 m3/h, choć zdarzają się i silniki o mocy 800m3/h. 

Okapy przyścienne rustykalne 90 cm