Okapy skośne 110 cm (kominowe przyścienne)

Okapy skośne 110 cm montowane na ścianie to nowoczesne okapy kuchenne pracujące zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Okap kominowy ukośny 110 cm stanowi nie tylko doskonały wyciąg, ale istotny element wystroju kuchni. Wyciągi kuchenne przyścienne posiadają oryginalny design, pasują do kuchni w stylu high-tech.

Brak produktów w tej sekcji

Okapy przyścienne skośne 110 cm

Wysoka klasa okapów przyściennych skośnych 110 cm ma swoje uzasadnienie nie tylko w wykonaniu urządzeń, ale również w liczbie funkcji posiadanych przez nie. Idealnie wpasują się w każde wnętrze, a szczególnie prezentować się będą w kuchniach high–tech, ponieważ są nie tylko doskonałymi sprzętami oczyszczającymi powietrze z oparów i brudów kuchennych, ale także istotnym elementem wystroju Twojego wnętrza.

 

Okapy przyścienne skośne 110 cm – ekskluzywna funkcjonalność i estetyka wykonania

Tym, co urzeknie Cię już w pierwszej chwili obsługi okapów przyściennych skośnych 110 cm, jest innowacyjne sterowanie dotykowe na podczerwień. Już tylko ta cecha stawia wysoko urządzenia ponad innymi. Biały lub czarny kolor szkła hartowanego, z którego zostały wykonane, wpisze się idealnie w Twoją nowoczesną i przestronną kuchnię, natomiast wysokiej jakości stal inox dopełnia ekskluzywnego wyglądu okapów przyściennych skośnych 110 cm. Okapy przyścienne skośne z naszej oferty wyposażone są w energooszczędne oświetlenie LED-owe, które powoduje 90% mniejsze zużycie prądu oraz pięknie oświetla płytę grzewczą. Sam zadecydujesz o intensywności pracy sprzętu, gdyż urządzenia posiadają 4–stopniową regulację trybów.

Wydajność silnika 700 m3/h na pewno sprawdzi się w pracy w kuchni dużej, gdzie intensywnie gotujesz. Niektóre modele okapów posiadają wylot powietrza zarówno w górnej jak i tylnej części, co możesz podczas instalacji skonfigurować w zależności od wymagań. Praca w dwóch trybach – wyciągu lub/i pochłaniacza jest również indywidualizacją Twoich upodobań.

 

Okapy przyścienne skośne 110 cm – montaż i użytkowanie

Okapy przyścienne skośne 110 cm należą do tej kategorii urządzeń, których wysoka jakość materiałów idzie w parze z łatwością utrzymywania ich w czystości, dzięki czemu Twój cenny czas zostanie zaoszczędzony. Kilka ruchów mokrą szmatką i okapy przyścienne będą lśniły jak dawniej. Montaż urządzeń nie będzie kłopotliwy, jednak musisz wcześniej dostosować swoje pomieszczenie do montażu czy sprawdzić czystość kanałów wentylacyjnych.

Okapy przyścienne skośne 110 cm