0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 369
  • 399
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 428
  • 428
Wykonanie
Styl
Produkcja

Okapy skośne 50 cm (kominowe przyścienne)

Okapy przyścienne skośne 50 cm wykonane zazwyczaj ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Okap kominowy skośny 50 cm jest dobrym rozwiązaniem dla małych kuchni. Skośne okapy mają płytki korpus i posiadają nowoczesny design. W ofercie okapy marki Toflesz, Akpo i Amica.
Okapy przyścienne skośne 50 cm

Okapy przyścienne skośne 50 cm są tym modelem urządzeń, które umieścisz na ścianie swojej kuchni, a ich uchylny charakter znajdzie uznanie w Twoich oczach. Kształt odwróconej litery „T” doskonale sprawdza się w modelach, które posiadają standardowy design, jak również mogą nawiązywać do estetyki rustykalnej. Przez swoją małą głębokość 30–40 cm są bardzo wygodne w użytkowaniu i pozostawią wiele wolnej przestrzeni w Twojej kuchni, co jest bardzo ważna zaletą. Okapy przyścienne skośne urzekną Cię nowoczesną technologią, kolorystyką oraz najwyższej klasy materiałami, z których zostały wykonane. Możesz również wykorzystać w swoim wnętrzu fakt, iż mogą pracować w dwóch trybach - jako wyciąg i jako pochłaniacz, dzięki czemu skutecznie oczyszczą powietrze, którym oddychasz podczas pracy w kuchni.

 

Okapy przyścienne skośne 50 cm – zalety wykonania

Okapy przyścienne skośne 50 cm zachwycą Cię swoją konstrukcją i sprawią, że zamontowane w kuchni będą Twoim gościom do złudzenia przypominały odbiornik TV. Ten ciekawy zabieg jest możliwy dzięki kształtowi okapów, wykorzystaniu szkła hartowanego, stali nierdzewnej i oczywiście kolorom bieli, czerni, stali nierdzewnej i wielu innych barw, które możesz zamówić na życzenie. Oświetleniem diodowym LED możesz sterować dzięki panelowi dotykowemu.

 

Okapy przyścienne skośne 50 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne znajdą swoje miejsce w kuchni małej, gdzie nie tylko przygotowujesz posiłki, ale także spędzisz wiele chwil. Obecność okapów przyściennych skośnych 50 cm sprawnie oczyści powietrze, uwalniając je od oparów i zanieczyszczeń dzięki temu, że mogą pracować w dwóch trybach. Tryb wyciągu wymaga od Ciebie podłączenia do kanału wentylacyjnego, który musisz wcześniej sprawdzić pod względem drożności. Natomiast praca w trybie pochłaniacza jest możliwa, gdy zamontujesz filtry węglowe, które możesz potem umyć w zmywarce. 

 

Okapy przyścienne skośne 50 cm – montaż i łatwość użytkowania

Tym, co przekona Cię do wyboru modelu z szerokiej oferty okapów przyściennych skośnych 50 cm, są z pewnością nie tylko jego wymiary, mieszczące go w każdej kuchni, ale przede wszystkim łatwość montażu i wolna przestrzeń, którą zaoszczędzisz, dzięki uchylności urządzeń. Pamiętać musisz jednak o wcześniejszym dostosowaniu wnętrza do trybu pracy sprzętu. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane, nie tylko ułatwiają utrzymanie ich w czystości, ale także świadczy o odporności okapów przyściennych skośnych 50 cm na zarysowania i zabrudzenia.

Okapy przyścienne skośne 50 cm