14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy skośne 50 cm (kominowe przyścienne)

Okapy przyścienne skośne 50 cm wykonane zazwyczaj ze stali inox i szkła hartowanego. Okap kominowy skośny 50 cm jest dobrym rozwiązaniem dla małych kuchni. Skośne okapy mają płytki korpus i posiadają nowoczesny design. W ofercie okapy marki Toflesz, Akpo i Amica.

 
599 
Głośność okapu na I biegu [dB]59 Wydajność max. [m3/h]428 ProducentToflesz
599 
Głośność okapu na I biegu [dB]59 Wydajność max. [m3/h]428 ProducentToflesz
599 
Głośność okapu na I biegu [dB]59 Wydajność max. [m3/h]428 ProducentToflesz
499 
Głośność okapu na I biegu [dB]46 Wydajność max. [m3/h]280 ProducentKernau
529 
Głośność okapu na I biegu [dB]46 Wydajność max. [m3/h]280 ProducentKernau
499 
Głośność okapu na I biegu [dB]46 Wydajność max. [m3/h]280 ProducentKernau

Okapy przyścienne skośne 50 cm

Okapy przyścienne skośne 50 cm są tym modelem urządzeń, które umieścisz na ścianie swojej kuchni, a ich uchylny charakter znajdzie uznanie w Twoich oczach. Kształt odwróconej litery „T” doskonale sprawdza się w modelach, które posiadają standardowy design, jak również mogą nawiązywać do estetyki rustykalnej. Przez swoją małą głębokość 30–40 cm są bardzo wygodne w użytkowaniu i pozostawią wiele wolnej przestrzeni w Twojej kuchni, co jest bardzo ważna zaletą. Okapy przyścienne skośne urzekną Cię nowoczesną technologią, kolorystyką oraz najwyższej klasy materiałami, z których zostały wykonane. Możesz również wykorzystać w swoim wnętrzu fakt, iż mogą pracować w dwóch trybach - jako wyciąg i jako pochłaniacz, dzięki czemu skutecznie oczyszczą powietrze, którym oddychasz podczas pracy w kuchni.

 

Okapy przyścienne skośne 50 cm – zalety wykonania

Okapy przyścienne skośne 50 cm zachwycą Cię swoją konstrukcją i sprawią, że zamontowane w kuchni będą Twoim gościom do złudzenia przypominały odbiornik TV. Ten ciekawy zabieg jest możliwy dzięki kształtowi okapów, wykorzystaniu szkła hartowanego, stali inox i oczywiście kolorom bieli, czerni, stali inox i wielu innych barw, które możesz zamówić na życzenie. Oświetleniem diodowym LED możesz sterować dzięki panelowi dotykowemu.

 

Okapy przyścienne skośne 50 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne znajdą swoje miejsce w kuchni małej, gdzie nie tylko przygotowujesz posiłki, ale także spędzisz wiele chwil. Obecność okapów przyściennych skośnych 50 cm sprawnie oczyści powietrze, uwalniając je od oparów i zanieczyszczeń dzięki temu, że mogą pracować w dwóch trybach. Tryb wyciągu wymaga od Ciebie podłączenia do kanału wentylacyjnego, który musisz wcześniej sprawdzić pod względem drożności. Natomiast praca w trybie pochłaniacza jest możliwa, gdy zamontujesz filtry węglowe, które możesz potem umyć w zmywarce. 

 

Okapy przyścienne skośne 50 cm – montaż i łatwość użytkowania

Tym, co przekona Cię do wyboru modelu z szerokiej oferty okapów przyściennych skośnych 50 cm, są z pewnością nie tylko jego wymiary, mieszczące go w każdej kuchni, ale przede wszystkim łatwość montażu i wolna przestrzeń, którą zaoszczędzisz, dzięki uchylności urządzeń. Pamiętać musisz jednak o wcześniejszym dostosowaniu wnętrza do trybu pracy sprzętu. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane, nie tylko ułatwiają utrzymanie ich w czystości, ale także świadczy o odporności okapów przyściennych skośnych 50 cm na zarysowania i zabrudzenia.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 499
  • 599
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 280
  • 428
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Znaleziono 6 produktów
Zastosuj filtry