0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 14710
Producent
Styl
Występuje w kolorach
    Więcej
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 425
  • 850
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting
Na skróty

Okapy skośne 70 cm (kominowe przyścienne)

Okapy przyścienne skośne 70 cm to nowoczesne wyciągi kuchenne wykonane zazwyczaj ze stali nierdzewnej i hartowanego szkła. Okap przyścienny nierdzewny w kolorze białym lub czarnym to idealny okap do kuchni nowoczesnej. W ofercie są okapy wertykalne 70 - 75 cm.
Okapy przyścienne skośne 70 cm

Okapy przyścienne skośne 70 cm na dobre weszły do nowoczesnych kuchni, poprawiając komfort pracy i spędzania czasu. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego ułatwią Ci zarówno użytkowanie jak i utrzymywanie ich w czystości. Mile zaskoczą Cię paletą barw, którą dobierzesz odpowiednio do swego wnętrza. Modele te są energooszczędne, dlatego ucieszy Cię fakt ograniczenia wydatków na prąd. Jeśli chcesz decydować o trybie pracy okapów, również i w tej funkcji jest pełna dogodność. Przeznaczone są do kuchni klasycznych, a swoim ciekawym designem stworzą razem z innymi sprzętami wyjątkowy klimat wystroju wnętrza.

 

Okapy przyścienne skośne 70 cm – niebanalność wykonania i użytkowanie

Kolor jest tym, co ma ogromny wpływ na samopoczucie. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli okapów przyściennych klasycznych 70 cm w różnorodnej kolorystyce, od bieli, czerni, koloru stali nierdzewnej, po niebieski, limonkę czy pastelowy róż, których wybór będzie odzwierciedlał Twój charakter. Dopełnieniem koloru urządzeń jest wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej, stali nierdzewnej Inox, szkła hartowanego czy stali lakierowanej, co z kolei będzie Twoim sprzymierzeńcem w utrzymaniu ich w czystości.

 

Okapy przyścienne skośne 70 cm – funkcjonalność i montaż

Wyobraź sobie okapy przyścienne, których działaniem sterujesz za pomocą dotykowego panelu regulującego 4-stopniowy zakres prędkości, do tego wyposażone w pasmo oświetlenia LED, które będzie Ci towarzyszyło jasnością podczas gotowania, a także silniki o mocy 700 do 900 m3/h, które sprawnie wpłyną na usuwanie zanieczyszczeń kuchennych z powietrza. Kolejnym atutem tych urządzeń jest możliwość pracy w trybie wyciągu, gdy podłączysz go do kanału wentylacyjnego bądź w trybie pochłaniacza z filtrami węglowymi. Dodatkowo funkcjonalność okapów zapewnia wylot powietrza zarówno w górnej jak i tylnej części urządzeń. To wszystko będzie na pewno przemawiało do Ciebie i zamontujesz na ścianie nad płytą grzewczą wyjątkowej jakości okapy przyścienne skośne.

Okapy przyścienne skośne 70 cm