0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 0
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 950
  • 950
Tryb pracy
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting

Okapy kominowe 100 cm (przyścienne)

Klasyczne okapy przyścienne 100 cm to okapy kominowe montowane na ścianie. Szeroki okap kominowy 100 cm jest funkcjonalny i ma dużą wydajność.
SPECJALNE PROMOCJE

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm

Jeśli szukasz do swojej kuchni urządzeń o najwyższej jakości, wykonanych z ekskluzywnych materiałów, okapy przyścienne klasyczne 100 cm znajdą się w kręgu Twojego zainteresowania. W naszej ofercie znajdziesz najczęściej okapy przyścienne klasyczne 100 cm marki Gutmann, która preferuje przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Dlatego też masz ogromny wpływ na to, jak będzie wyglądał Twój okap oraz jakie będzie posiadał funkcje. Z pewnością zaskoczy Cię to, w jaki sposób tego typu urządzenia ułatwiają życie. Okapy przyścienne z tej kategorii zaliczane są do ekskluzywnych.

 

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm – trwałość wykonania

Wykonanie okapów przyściennych klasycznych 100 cm z najwyższej jakości stali o grubości 1 mm, wielowarstwowych filtrów aluminiowych mających od 9 do 12 warstw, mocnych i solidnych szyb o grubości nawet 1 cm i filtrów węglowych podlegających regeneracji, a pochłaniających 98% zanieczyszczeń na pewno przyciągnie Twoją uwagę. Dodatkowo zaskoczeniem dla Ciebie może być fakt, że przy tak dużych rozmiarach urządzeń, cechuje je ciche działanie, które sprawia, że stają się prawie niesłyszalne.

 

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm – funkcjonalność użytkowania

Aby jednak skutecznie oczyścić powietrze z zabrudzeń, w okapach przyściennych klasycznych 100 cm zamontowane zostały silniki o wydajności powyżej 900 m3/h. Decyzję o tym, w jakim trybie będzie pracowało Twoje urządzenie, pozostawia się Tobie, gdyż może ono być zarówno wyciągiem jak i pochłaniaczem. To jednak wymaga, byś wcześniej dostosował pomieszczenie pod względem warunków technicznych. Użytkowanie sprzętu i utrzymanie w czystości jest łatwe, gdyż wpływ na to ma jakość wykonania okapów. Urządzenia posiadają najczęściej zsensorowe sterowanie oraz wyświetlacz LED, co ułatwi Ci obsługę i zaoszczędzi Twój cenny czas. Oświetlenie diodami LED sprawnie wpłynie również na komfort pracy w kuchni i uprzyjemni Ci czas spędzony w niej. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość pracy okapów z silnikiem zewnętrznym. Silnik taki możesz, w zależności od wybranego modelu, zamontować: na zewnętrznej ścianie budynku, na poddaszu, na dachu, czy w garażu.

 

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm - indywidualizm montażu

Wszystko to, co jest związane z montażem okapów przyściennych klasycznych 100 cm, dotyczy Twoich indywidualnych upodobań i świadomych decyzji. Masz z pewnością do czynienia z wyjątkowo ekskluzywnymi urządzeniami, które wymagają sporej ilości miejsca w Twojej kuchni, ale z kolei możesz liczyć na to, że spełną swoje zadanie w sposób perfekcyjny. Decyzję o trybie pracy i montażu musisz uwzględnić po zaplanowaniu i dostosowaniu pomieszczenia.

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm