Okapy kominowe 100 cm (przyścienne)

Klasyczne okapy przyścienne 100 cm to okapy kominowe montowane na ścianie. Szeroki okap kominowy 100 cm jest funkcjonalny i ma dużą wydajność.

[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]950 ProducentGutmann
[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]950 ProducentGutmann
Okap przyścienny SMEG KD100HXE
Darmowa wysyłka
3 233 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]792 ProducentSmeg
Okap przyścienny SMEG KD100HNE
Darmowa wysyłka
4 037 
Głośność okapu na I biegu [dB]49 Wydajność max. [m3/h]792 ProducentSmeg

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm

Jeśli szukasz do swojej kuchni urządzeń o najwyższej jakości, wykonanych z ekskluzywnych materiałów, okapy przyścienne klasyczne 100 cm znajdą się w kręgu Twojego zainteresowania. W naszej ofercie znajdziesz najczęściej okapy przyścienne klasyczne 100 cm marki Gutmann, która preferuje przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Dlatego też masz ogromny wpływ na to, jak będzie wyglądał Twój okap oraz jakie będzie posiadał funkcje. Z pewnością zaskoczy Cię to, w jaki sposób tego typu urządzenia ułatwiają życie. Okapy przyścienne z tej kategorii zaliczane są do ekskluzywnych.

 

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm – trwałość wykonania

Wykonanie okapów przyściennych klasycznych 100 cm z najwyższej jakości stali o grubości 1 mm, wielowarstwowych filtrów aluminiowych mających od 9 do 12 warstw, mocnych i solidnych szyb o grubości nawet 1 cm i filtrów węglowych podlegających regeneracji, a pochłaniających 98% zanieczyszczeń na pewno przyciągnie Twoją uwagę. Dodatkowo zaskoczeniem dla Ciebie może być fakt, że przy tak dużych rozmiarach urządzeń, cechuje je ciche działanie, które sprawia, że stają się prawie niesłyszalne.

 

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm – funkcjonalność użytkowania

Aby jednak skutecznie oczyścić powietrze z zabrudzeń, w okapach przyściennych klasycznych 100 cm zamontowane zostały silniki o wydajności powyżej 900 m3/h. Decyzję o tym, w jakim trybie będzie pracowało Twoje urządzenie, pozostawia się Tobie, gdyż może ono być zarówno wyciągiem jak i pochłaniaczem. To jednak wymaga, byś wcześniej dostosował pomieszczenie pod względem warunków technicznych. Użytkowanie sprzętu i utrzymanie w czystości jest łatwe, gdyż wpływ na to ma jakość wykonania okapów. Urządzenia posiadają najczęściej zsensorowe sterowanie oraz wyświetlacz LED, co ułatwi Ci obsługę i zaoszczędzi Twój cenny czas. Oświetlenie diodami LED sprawnie wpłynie również na komfort pracy w kuchni i uprzyjemni Ci czas spędzony w niej. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość pracy okapów z silnikiem zewnętrznym. Silnik taki możesz, w zależności od wybranego modelu, zamontować: na zewnętrznej ścianie budynku, na poddaszu, na dachu, czy w garażu.

 

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm - indywidualizm montażu

Wszystko to, co jest związane z montażem okapów przyściennych klasycznych 100 cm, dotyczy Twoich indywidualnych upodobań i świadomych decyzji. Masz z pewnością do czynienia z wyjątkowo ekskluzywnymi urządzeniami, które wymagają sporej ilości miejsca w Twojej kuchni, ale z kolei możesz liczyć na to, że spełną swoje zadanie w sposób perfekcyjny. Decyzję o trybie pracy i montażu musisz uwzględnić po zaplanowaniu i dostosowaniu pomieszczenia.

Okapy przyścienne klasyczne 100 cm

Cena

 – 

  • 0
  • 4037
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 792
  • 950
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja
Lifting