0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 6949
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 570
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting
Bestsellery
Okap przyścienny GUTMANN RAYO 110 [Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]

Okapy przyścienne klasyczne 110 cm

Duża, przestronna kuchnia otwarta lub połączona z salonem jest miejscem, gdzie okapy przyścienne klasyczne 110 cm doskonale się sprawdzą. Proste, geometryczne formy, wygodne sterowanie i różne wersje kolorystyczne zaproponuje Ci między innymi niemiecka firma Gutmann, która stawia przede wszystkim na indywidualne życzenia. Stąd tym, co Cię przekona do tych urządzeń, jest możliwość ich modyfikacji. Dzięki temu dopasujesz dany model do swojej kuchni i stanie się przez to nie tylko funkcjonalnym i bardzo wydajnym urządzeniem, ale także oryginalną dekoracją.

 

Okapy przyścienne klasyczne 110 cm – wygoda użytkowania i funkcjonalność

Okapy przyścienne klasyczne 110 cm posiadają bardzo wysoką wydajność, dzięki silnikowi o mocy powyżej 900 m3/h. To sprawi, że skutecznie oczyszczą Twoją kuchnię z oparów i niepożądanych zapachów kuchennych. Wybrane modele posiadają energooszczędne oświetlenie diodowe, którym uprzyjemnisz sobie czas przygotowywania posiłków. Okapy przyścienne mogą pracować w trybie pochłaniacza i wyciągu. Ten pierwszy przefiltruje nieprzyjemne zapachy, a drugi wyprowadzi opary poza budynek. Możliwy jest również montaż w tego typu okapach silnika zewnętrznego, co z pewnością obniży głośność pracy. Możesz sterować urządzeniami za pomocą wygodnych, intuicyjnych przycisków, którymi szybko zmienisz intensywność działania.

 

Okapy przyścienne klasyczne 110 cm - estetyka wykonania i montaż

Okapy przyścienne klasyczne 110 cm najczęściej są wykonane z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej, w tym również stali nierdzewnej Inox, co wpływa na to, iż urządzenia będą cieszyły się w Twoim domu długą żywotnością i niezawodnością działania przez długie lata. Kolor stali nierdzewnej doskonale wpisz się w estetykę Twojej kuchni. Duże, przestronne pomieszcznie na pewno sprzyja rozplanowaniu w nim urządzeń, jednak przed montażem okapów przyściennych kuchennych 110 cm musisz sprawdzić warunki techniczne swojego domu. Warto, byś zweryfikował drożność kominów wentylacyjnych, gdy zdecydujesz o montażu urządzenia jako wyciągu.

Okapy przyścienne klasyczne 110 cm