0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 25219
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 400
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Rama wykończeniowa
Styl
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting

Okapy kominowe 120 cm (przyścienne)

W ofercie sklepu ponad 40 klasycznych okapów kuchennych montowanych na ścianie nad płytą grzewczą. Szeroki okap kominowy120 cm jest funkcjonalny i dobrze sprawdza się w dużej kuchni. Okapy przyścienne o szerokości 120 cm dostępne w kolorze stali nierdzewnej.
Okapy przyścienne klasyczne 120 cm

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm to urządzenia, które wymagają przede wszystkim dużej przestrzeni użytkowej. Posiadają pozytywny wpływ na środowisko dzięki energooszczędnej klasie A, co również ma znaczenie w obniżeniu Twoich rachunków. Wiele funkcji, które posiadają, z pewnością zwróci uwagę na ich popularność wśród kupujących. Przede wszystkim okapy przyścienne standardowe mogą pracować w dwóch trybach, co wpływa na możliwość wyboru, a tym samym sposobu montażu urządzeń.

 

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Aby wymienić najważniejsze zalety funkcjonalności okapów przyściennych klasycznych 120 cm, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na sterowanie dotykowe, za pomocą którego szybko wyregulujesz moc pracy urządzenia oraz oświetlenia. Wystarczy, że lekko muśniesz palcem, a Twój okap zmieni intensywność działania. Sprzęty te te mają skutecznie i solidnie pochłaniać opary i eliminować zanieczyszczenia z powietrza. Sprzyja temu wysoka moc pochłaniania oparów na poziomie najczęściej do 700 m3/h, choć dostępne są również modele o mocy powyżej 900 m3/h. Z kolei oświetlenie LED równomiernie rozłoży światło nad Twoją płytą grzewczą i stworzy klimatyczny nastrój podczas wieczornych chwil i przygotowywania potraw. Utrzymanie w czystości urządzeń nie nastarczy Ci kłopotu, gdyż wysoka jakość materiałów, z których są wykonane okapy przyścienne, ułatwi czyszczenie. Dodatkową zaletą jest możliwość pracy okapów przyściennych klasycznych 120 cm w dwóch trybach: wyciągu, gdy podłączysz sprzęt do wentylacji i wówczas będzie wyrzucał na zewnątrz Twojego domu wszelkie zabrudzenia z powietrza oraz w trybie pochłaniacza, gdy zamontujesz do niego filtry węglowe.

 

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm – estetyka wykonania

Tym, co przemawia za wysoką klasa okapów przyściennych klasycznych 120 cm, jest wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem hartowanym. Takie urządzenia idealnie wpiszą się w stylistykę kuchni dużej, nadając jej nowoczesnego charakteru. Kolorystyka stali nierdzewnej urządzeń pozwoli na łączenie przez Ciebie różnych form dekoracyjnych czy akcesoriów kuchennych.

Okapy przyścienne klasyczne 120 cm