0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 1033
  • 8026
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 520
  • 850
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Na skróty

Okapy kominowe 70 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne 70 cm to okapy montowane na ścianie nad płytą grzewczą. Podłączony do wentylacji okap kominowy 70 cm pracuje w trybie wyciągu. Klasyczny okap przyścienny może pracować również jako pochłaniacz kuchenny.
Okapy przyścienne klasyczne 70 cm

Duża kuchnia w minimalistycznym charakterze będzie dla okapu przyściennego klasycznego 70cm idealnym miejscem, w którym ujawni on swoje wielorakie możliwości i funkcje. Przede wszystkim Twoją uwagę zwróci wykonanie urządzeń z najwyższej jakości materiałów: stali nierdzewna, stali inox czy szkła hartowanego, co zapewni łatwość czyszczenia przez użycie mokrej szmatki bądź, w przypadkach trwałego zabrudzenia, specjalnego sprayu. Ta wysokiej generacji klasa okapów przyściennych klasycznych 70 cm posiada wiele funkcji, które ułatwią Ci użytkowanie. Zalicza się do nich timer, oświetlenie LED, czujnik zabrudzenia filtrów i wiele innych. Po zamontowaniu sprzętu na ścianie możesz zadecydować o trybie jego pracy, jako wyciągu czy pochłaniacza.

 

Okapy przyścienne klasyczne 70 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne klasyczne 70 cm to dobre rozwiązanie do małych kuchni, dla których staną się nie tylko funkcjonalnym sprzętem, ale także niezwykłą dekoracją. W naszej ofercie zadbaliśmy o to, by okapy przyścienne standardowe posiadały najczęściej silniki o wydajności 700–900 m3/h. Klasa energetyczna urządzeń A i B będzie sporym odciążeniem dla Twoich finansów. Po pewnym czasie użytkowania zwrócisz uwagę na to, iż posiadają one wskaźnik zabrudzenia filtrów, który przypomni Ci o tym, że dobiega czas jego wymiany. Natomiast oświetlenie LED skutecznie rozjaśni Twoją płytę kuchenną, co sprawi, że potrawy będą wyeksponowane. Kolejną zaletą tego typu sprzętów jest sterowanie elektroniczne, które zapewni Ci szybką i łatwą zmianę zakresu prędkości na bardziej wydajną, nawet 4-stopniową,  intensywność pracy silnika.

 

Okapy przyścienne klasyczne 70 cm – prostota wykonania i użytkowanie

Urządzenia te najczęściej są wykonane ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego. Przez połączenie tych materiałów, okapy przyścienne klasyczne 70 cm zyskują niezwykły charakter, który wpisze się doskonale we wnętrze Twojej kuchni. Kolory czerni, Inox i kolor stali nierdzewnej przyciągną uwagę swym minimalizmem. Technologia wykonania urządzeń sprawia, że utrzymanie ich w czystości jest bezproblemowe i na pewno nie powróci koszmar wspomnień czyszczenia dawnych okapów. Wystarczy kilka ruchów ręką, by mokra szmatka przywróciła ich blask. Dodatkowo technologia wykonania zapewni odporność sprzętów na zarysowania i zabrudzenia.

 

Okapy przyścienne klasyczne 70 cm – montaż

Okap przyścienny klasyczny 70 cm zamontujesz do ściany nad płytą grzewczą. Sam zadecydujesz o trybie pracy urządzenia. Jeśli chcesz, by pracował jako pochłaniacz, zapewnij mu obecność w bliskiej odległości gniazdka elektrycznego oraz zamontuj w nim filtry węglowe. Tryb wyciągu wymaga od Ciebie wcześniejszego rozplanowania technicznego pomieszczenia, zainstalowania kominów wentylacyjnych oraz udrożnienia ich. Przed uruchomieniem powinieneś zapoznać się z instrukcją obsługi i montażu, przez co unikniesz wszelkich niepotrzebnych komplikacji.

Okapy przyścienne klasyczne 70 cm