0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 2999
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 647
  • 950
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting
Na skróty

Okapy przyścienny klasyczny 80 cm

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm pracują zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza i znajdują swoje zastosowanie w kuchniach dużych, gdzie intensywnie się gotuje. Jeśli spędzasz w pomieszczeniu kuchennym dużo czasu, to bardzo ważne dla Ciebie będzie to, by korzystanie ze sprzętów AGD, w tym z okapu, było wygodne i łatwe w użyciu. Urządzenia są wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego, co stawia je wysoko wśród sprzętów o oryginalnym designie, a jednocześnie wskazuje na wysoką wytrzymałość i długą żywotność.

 

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm – funkcjonalność i wygoda użycia

Przy okapie przyściennym klasycznym 80 cm istotne znaczenie ma jego wymiar, gdyż wymaga to od Ciebie dostosowania pomieszczenia oraz podjęcia decyzji o trybie pracy urządzenia, które może być wyciągiem oraz pochłaniaczem. W obu przypadkach skutecznie wyeliminuje niepożądane zapachy oraz nieczystości z powietrza, neutralizując je i zachowując czystym na długi czas. Jest także sterowany dotykowo i ułatwi Ci regulację nawet 4- stopniowego zakresu prędkości. W dużej kuchni okap musi posiadać wydajny silnik i dlatego nasze modele mają moc od 600 do 900 m3/h. Ucieszy Cię również klasa energetyczna okapów, najczęściej A, co pozwoli Ci na sporą oszczędność funduszy. Bez problemu poradzisz sobie także z utrzymaniem wybranego urządzenia w czystości, ponieważ wysokiej jakości materiały, z których zostało wykonany, są odporne na zabrudzenia i zarysowania. Do czyszczenia wystarczy mokra szmatka, którą przetrzesz okap jednym ruchem ręki.

 

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm – wykonanie i montaż

Nowoczesność okapów przyściennych kuchennych 80 cm uwidacznia się także w ich wykonaniu. Stal nierdzewna oraz szkło hartowane przemawiają za jego minimalistyczną estetyką, która wpisuje się doskonale w każde wnętrze. Sprzyja temu również kolorystyka bieli, czerni, czy Inoxu. Przed zamontowaniem okapu na ścianie nad płytą grzewczą konieczne jest, abyś dostosował odpowiednio pomieszczenie, gdyż tryb wyciągu wymaga podłączenia do kanału wentylacyjnego. Zamontowanie filtrów węglowych do urządzenia pozwoli na pracę w trybie pochłaniacza, który  skutecznie oczyści kuchnię z niepożądanych zapachów.

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm