Okapy kominowe 80 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne 80 cm to modele okapów przeznaczone do montażu na ścianie. Klasyczne okapy kominowe 80 cm są wydajne, sprawdzają się w dużej kuchni oraz przy intensywnym gotowaniu.

Okap przyścienny GLOBALO Nomina 80.4 Sensor
Darmowa wysyłka
2 097 
Głośność okapu na I biegu [dB]53 ProducentGLOBALO
3 499 
Głośność okapu na I biegu [dB]52 Wydajność max. [m3/h]647 ProducentElica
[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]950 ProducentGutmann

Okapy przyścienny klasyczny 80 cm

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm pracują zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza i znajdują swoje zastosowanie w kuchniach dużych, gdzie intensywnie się gotuje. Jeśli spędzasz w pomieszczeniu kuchennym dużo czasu, to bardzo ważne dla Ciebie będzie to, by korzystanie ze sprzętów AGD, w tym z okapu, było wygodne i łatwe w użyciu. Urządzenia są wykonany z najwyższej jakości stali inox oraz szkła hartowanego, co stawia je wysoko wśród sprzętów o oryginalnym designie, a jednocześnie wskazuje na wysoką wytrzymałość i długą żywotność.

 

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm – funkcjonalność i wygoda użycia

Przy okapie przyściennym klasycznym 80 cm istotne znaczenie ma jego wymiar, gdyż wymaga to od Ciebie dostosowania pomieszczenia oraz podjęcia decyzji o trybie pracy urządzenia, które może być wyciągiem oraz pochłaniaczem. W obu przypadkach skutecznie wyeliminuje niepożądane zapachy oraz nieczystości z powietrza, neutralizując je i zachowując czystym na długi czas. Jest także sterowany dotykowo i ułatwi Ci regulację nawet 4- stopniowego zakresu prędkości. W dużej kuchni okap musi posiadać wydajny silnik i dlatego nasze modele mają moc od 600 do 900 m3/h. Ucieszy Cię również klasa energetyczna okapów, najczęściej A, co pozwoli Ci na sporą oszczędność funduszy. Bez problemu poradzisz sobie także z utrzymaniem wybranego urządzenia w czystości, ponieważ wysokiej jakości materiały, z których zostało wykonany, są odporne na zabrudzenia i zarysowania. Do czyszczenia wystarczy mokra szmatka, którą przetrzesz okap jednym ruchem ręki.

 

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm – wykonanie i montaż

Nowoczesność okapów przyściennych kuchennych 80 cm uwidacznia się także w ich wykonaniu. stal inox oraz szkło hartowane przemawiają za jego minimalistyczną estetyką, która wpisuje się doskonale w każde wnętrze. Sprzyja temu również kolorystyka bieli, czerni, czy Inoxu. Przed zamontowaniem okapu na ścianie nad płytą grzewczą konieczne jest, abyś dostosował odpowiednio pomieszczenie, gdyż tryb wyciągu wymaga podłączenia do kanału wentylacyjnego. Zamontowanie filtrów węglowych do urządzenia pozwoli na pracę w trybie pochłaniacza, który  skutecznie oczyści kuchnię z niepożądanych zapachów.

Okapy przyścienne klasyczne 80 cm

Cena

 – 

  • 0
  • 3499
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 647
  • 950
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja
Lifting