0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 0
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 720
  • 950
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting

Okapy kominowe powyżej 120 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne o szerokości powyżej 120 cm to modele okapów przeznaczone do montażu na ścianie. Okap 150 cm bardzo dobrze sprawdza się w dużych przestronnych, otwartych kuchniach. W ofercie są okapy kuchenne o szerokościach 140 - 260 cm.
SPECJALNE PROMOCJE

Okapy przyścienne klasyczne powyżej 120 cm

Najczęściej wybór okapu tak dużego wymiaru związany jest z tym, że znajdzie on swoje zastosowanie w kuchniach przestronnych, otwartych na salon. Swoje poszukiwania okapów przyściennych klasycznych powyżej 120 cm z pewnością zakończysz sukcesem, gdy zapoznasz się z niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami firmy Gutmann, dostępnymi w naszej ofercie. Masz ogromny wpływ na to, jak tego typu sprzęt będzie działał w Twoim domu, ponieważ w wielu modelach istnieje możliwość modyfikacji na życzenie. Twojej uwadze nie umknie fakt, iż pomimo dużych rozmiarów urządzeń, przez połączenie najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego, stają się one lekkie i odporne na zniszczenia. Praca w dwóch trybach - wyciągu lub pochłaniacza, możliwość zastosowania silnika zewnętrznego, sterowanie wydajności pracy, to tylko niektóre zalety okapów.

 

Okapy przyścienne klasyczne powyżej 120 cm – trwałość wykonania na wiele lat

Okapy przyścienne standardowe wykonane są na Twoje specjalne zamówienie z najwyższej jakości stali o grubości 1mm. Połączenie z mocnym i trwałym szkłem hartowanym grubym nawet do 1 cm i dobranym w zależności od oświetlenia, do tego wielowarstwowe filtry aluminiowe mające ich od 9 do 12, a także podlegające regeneracji filtry węglowe sprawią, że w Twojej kuchni znajdzie się model zachwycający swym działaniem użytkowników i gości przez wiele lat.

 

Okapy przyścienne klasyczne powyżej 120 cm – nowoczesne funkcjonowanie

Okapy przyścienne klasyczne powyżej 120 cm posiadają dwa silniki, których moc powyżej 700 m3/h będzie odpowiednia do potrzeb Twoich kuchni, aby pozbyć się z powietrza oparów i zabrudzeń, skutecznie je neutralizując i pozostawiając czystym na bardzo długi czas. Okapy przyścienne mogą pracować z silnikiem zewnętrznym, co również jest związane z wcześniejszym zaplanowaniem tego przez Ciebie. Sterowanie okapów dźwignią elektroniczną ułatwi Ci zmianę prędkości i intensywności pracy urządzeń, które nawet przy tak dużych wymiarach pracują niezwykle cicho. Kolor stali nierdzewnej i oświetlenie LED nadadzą Twojej kuchni niecodziennego uroku i nowoczesnego designu.

 

Okapy przyścienne klasyczne powyżej 120 cm – łatwość użytkowania i indywidualizacja montażu

Wymiary okapów przyściennych klasycznych powyżej 120 cm nie muszą kojarzyć Ci się z poświęceniem dużej ilości czasu na utrzymanie ich w czystości, ponieważ materiały, z jakich zostały wykonane, idealnie tę czynność ułatwiają. Do usunięcia zabrudzeń wykorzystasz tylko mokrą szmatkę lub specjalny spray, gdy zabrudzenia okażą się trwalsze. Przed zamontowaniem urządzeń dokładnie zaplanuj miejsce i tryb ich pracy. Możliwość podłączenia do kanału wentylacyjnego oraz praca z silnikiem zewnętrznym muszą być wcześniej przez Ciebie opracowane.

Okapy przyścienne klasyczne powyżej 120 cm