14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Wiosenna wyprzedaż okapów GLOBALO — jaki okap kupić?


GLOBALO Promocje

Ruszyła wyprzedaż na okapy GLOBALO. To świetny moment dla wszystkich, którzy urządzają kuchnię lub planują remont. Ciche i wydajne okapy polskiego producenta można upolować nawet o 58% taniej. Aby ułatwić podjęcie decyzji, wybraliśmy 5 najciekawszych modeli objętych promocją. Sprawdź, który z nich najlepiej będzie pasował do Twojej kuchni!

Okap przyścienny GLOBALO Nidaro 60.3 Black i 90.3 Black

Nidaro to okap w eleganckim kształcie T-line (odwróconej litery T). Dostępny jest w dwóch szerokościach: 60 cm i 90 cm. Jeśli chodzi o specyfikację, to w Nidaro możemy liczyć na silnik z maksymalną wydajnością 546 m3/h. Wybierając wersję 90 cm, otrzymamy nieco większą moc 564 m3/h. Poziom decybeli na pierwszym biegu wynosi 43 dB w okapie 60 cm i 42 dB w okapie 90 cm. Oznacza to, że oba okapy są bardzo ciche, dzięki czemu przy prawidłowym podłączeniu do wentylacji będą stwarzały komfortowe warunki w kuchni. Na plus zasługuje także wykonanie. Oba okapy są ze stali inox i szkła hartowanego. To urządzenia z wysokiej półki, które zadowolą najbardziej wymagających.


Okap GLOBALO Nidaro 60.3 Black
Zdjęcie: Okap GLOBALO Nidaro 60.3 Black
Okap GLOBALO Nidaro 90.3 Black
Zdjęcie: Okap GLOBALO Nidaro 90.3 Black


Okap do zabudowy GLOBALO Vipero  60.1 Black/White

W aktualnej promocji znajduje się również okap do zabudowy GLOBALO Vipero 60.1 Black/White. To urządzenie, które świetnie sprawdzi się, jeśli zależy nam na jednolitym wyglądzie kuchni. Okap pozostaje ukryty w szafce, a przy tym znakomicie pełni swoją funkcję. Vipero zakupimy w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Urządzenia pracują już od 47 dB, dlatego należą do grupy bardzo cichych okapów. Wykonane są ze stali lakierowanej. Atutem są także malowane filtry przeciwtłuszczowe, które estetycznie komponują się z korpusem okapu. Wydajność wynosi 305 m3/h. Okap stanowi ciekawy wybór dla osób posiadających kuchnię o mniejszej kubaturze.Okap GLOBALO Vipero 60.1 Black
Zdjęcie: Okap GLOBALO Vipero 60.1 Black
Okap GLOBALO Vipero 60.1 White
Zdjęcie: Okap Vipero 60.1 Black


Okap okrągły przyścienny GLOBALO Heweno 39.2 White

Okap GLOBALO Heweno to jeden z najbardziej stylowych modeli, jakie znajdziemy na wyprzedaży. Modny kształt tuby i efektowny plafon LED spodobają się tym osobom, które przywiązują dużą wagę do designu. Okap doskonale sprawdzi się w roli ozdoby kuchni. Silnik z grupy Silent Quality zadowoli tych, którzy od okapu oczekują cichego działania, ponieważ Heweno na pierwszym biegu ma tylko 45 dB. Okap ma świetną wydajność — potrafi przefiltrować powietrze z prędkością nawet 635 m3/h. To doskonała rekomendacja dla tych, którzy szukają wysokiej klasy parametrów i najlepszego designu w jednym.

Okap GLOBALO Heweno 39.2 White

Zdjęcie: Okap GLOBALO Heweno 39.2 White

Okap wyspowy Asterio Isola 39.1 Black

Wiele osób ucieszy fakt, że w produktach wyprzedażowych znalazł się okap wyspowy. Asterio Isola 39.1 Black wyróżnia się cylindrycznym kształtem wykończonym w czarnym matowym kolorze. To okap, który działa bardzo cicho, ponieważ tak jak poprzednik ma zamontowany silnik Silent Quality. Po włączeniu pierwszego biegu okap będzie miał jedynie 43 dB. Równocześnie wydajność okapu sięga nawet 670 m3/h dlatego okap z łatwością oczyści powietrze z cząsteczek tłuszczu, pary i nieprzyjemnych zapachów. Okap świetnie wkomponuje się do wielu nowoczesnych wnętrz. Będzie znakomitym uzupełnieniem kuchni w stylu skandynawskim czy loftowym.

Okap GLOBALO Asterio Isola 39.1 Black

Zdjęcie: Okap GLOBALO Asterio Isola 39.1 Black

Pochłaniacz wyspowy GLOBALO Tudara 80.4 White

Nie masz możliwości podłączenia okapu do wentylacji? GLOBALO Tudara 80.4 White to model zaprojektowany do pracy jako pochłaniacz. Dzięki temu, że nie wymaga montażu przewodów wentylacyjnych, posiada nowoczesną konstrukcję na stalowych linkach, które nadają mu lekkości. To okap, który wzbudzi zainteresowanie niemal każdego, kto zagości w Twojej kuchni. Oryginalny i ciekawy okap będzie ozdobą aranżacji. Tudara jest urządzeniem, które pracuje cicho od zaledwie 46 dB i filtruje powietrze z mocą 525 m3/h. Wybierając ten model, pamiętaj filtrach węglowych, które pomogą w pochłanianiu zapachów.

Okap GLOBALO Tudara 80.4 WhiteZdjęcie: Okap GLOBALO Tudara 80.4 White

Który okap najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom? Sprawdź także pozostałe modele objęte promocją:

GLOBALO Promocje


Chętnie pomożemy z wyborem okapu dla Ciebie!
Jaką formę kontaktu z nami preferujesz?
Chcę porozmawiać przez telefon
Zadzwoń 800 914 853
9:00 - 17:00
Chcę wysłać zapytanie mailem Napisz sklep@okapykuchenne.pl 9:00 - 17:00
Chcę porozmawiać przez messenger Napisz m.me/OkapyKuchenne 9:00 - 17:00