0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 29425
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
    Więcej
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 420
  • 950
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
    Więcej
Produkcja
Lifting
Na skróty

Okapy wyspowe 100 - 120 cm

Okapy wyspowe od 100 do 120 cm dostępne w kolorze białym i stali nierdzewnej. Szeroki okap kuchenny jest bardzo wydajny. Taki okap wyspowy pracuje w dwóch trybach, czyli jako wyciąg kuchenny i jako pochłaniacz.
Okapy wyspowe 100-120 cm

 

Duża i otwarta kuchnia bardzo często sprawia trudność w dobrze odpowiedniego sprzętu AGD. Nowatorskie rozwiązania technologiczne umożliwią Ci wybór takich urządzeń, które spełnią Twoje oczekiwania. Okapy wyspowe 100-120 cm z pewnością sprawdzą się w pomieszczeniu dużym i otwartym. Zamontujesz je do sufitu nad wyspą, na której znajduje się płyta grzewcza. Okapy wyspowe nowoczesne przeznaczone są zarówno do standardowych płyt grzewczych, jak również do płyt większych, które rozmiarami sięgają nawet 260 cm.

 

Okapy wyspowe 100-120 cm – estetyka i wykonanie

Okapy wyspowe najczęściej występują w kolorze białym i stali nierdzewnej, co zapewnia im wytrzymałość i długą żywotność. Technologia wykonania ze stali nierdzewnej sprawi, że utrzymanie go w czystości jest bezproblemowe i nie kojarzy się ze zmorą czyszczenia starych okapów. Dodatkowo innowacyjne lakierowanie zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia.

 

Okapy wyspowe 100-120 cm – funkcjonalność

Duże rozmiary tego okapu wyspowego, sprawiają, że jest bardzo wydajny. Posiada najczęściej silnik o wydajności powyżej 900 m3/h, co pozwala na szybkie usunięcie oparów kuchennych. Sprawdza się w bardzo dużych kuchniach i otwartych przestrzeniach, a swym estetycznym wyglądem nie zakłóca ich. Część z nich może pracować z silnikiem zewnętrznym, zamontowanym na strychu, garażu czy pomieszczeniu gospodarczym. Zaletą funkcjonalną jest to, że w kuchni staje się praktycznie niesłyszalny.

okapy kuchenne wyspowe 100-120 cm