0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 0
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 720
  • 950
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting

Okapy wyspowe130 - 150 cm

Okap wyspowy o szerokości ponad 130 cm to bardzo duży okap kuchenny, który osiąga wydajność nawet 950 m3/h. W niektórych modelach można regulować światło. Okapy wyspowe od 130 do 150 cm skutecznie filtrują powietrze w dużych wnętrzach i przy intensywnym gotowaniu.
Okapy wyspowe 130-150 cm

Jeśli szukasz urządzenia, które sprosta Twoim kulinarnym zwyczajom oraz gotujesz dużo i często, to okapy wyspowe 130-150 cm przypadną Ci do gustu. Montowane w suficie, nad wyspą kuchenną, będą nie tylko świetnie spełniały swoje funkcje, ale też stanowiły ozdobę wnętrza.

 

Okapy wyspowe 130-150 cm – codzienna praca

Okapy wyspowe 130-150 cm sprawdzą się w rozległych, zamkniętych kuchniach, ale też tych otwartych na salon czy całe mieszkanie, a więc w pomieszczeniach loftowych. Ich szerokość nie jest przypadkowa – najlepiej spełniają swoje funkcje nad płytą kuchenną o podobnych lub nieco mniejszych wymiarach. Tym samym dostosowane są do wymagań tych klientów, dla których gotowanie i spędzanie w kuchni wiele godzin na co dzień jest czymś typowym.

Okapy wyspowe będą najczęściej pracować w trybie wyciągu, dzięki czemu nieświeże powietrze zostanie wyciągnięte przez kanał wentylacyjny na zewnątrz pomieszczenia. Istnieje również możliwość włączenia trybu pochłaniacza, który za pomocą wymiennych filtrów węglowych zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i usunie tłuste cząsteczki. Tryby pracy oraz intensywność działania zmienisz za pomocą wygodnych przycisków, panelu dotykowego lub pilota do zdalnego sterowania.

 

Okapy wyspowe 130-150 cm – ciekawa stylizacja

Okapy wyspowe nowoczesne będą nie tylko świetnie spełniały swoje podstawowe funkcje, ale też cieszyły oko. Doskonale będą się prezentowały nad szerokimi wyspami kuchennymi, które oprócz miejsca na płytę kuchenną, znajdą też przestrzeń na zlewozmywak czy blat roboczy. Wykonanie ze stali nierdzewnej w kolorze Inox doda urządzeniom elegancji, poza tym łatwo będzie je też utrzymać w czystości.

Okapy wyspowe 130-150 cm to sprzęt dla wymagających, dla których zwyczaje kulinarne są intensywniejsze, niż standardowe. Jeśli więc gotujesz dużo i często, a kuchnia jest głównym pomieszczeniem, w którym spędzasz czas, to okap kuchenny o takiej szerokości posłuży Ci przez lata.

Okapy wyspowe 130-150 cm