0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 1669
  • 2899
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 673
  • 805
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy wyspowe 60 cm

Wyspy kuchenne weszły śmiałym krokiem do polskich kuchni kilka lat temu i nadal cieszą się ogromną popularnością. Jest to element pożądany w każdym nowoczesnym budownictwie. Aby takie wyspy spełniały swoją rolę i były komfortowe podczas użytkowania, należy wyposażyć je w odpowiednie okapy wyspowe, które szybko pozbędą się nagromadzonych oparów.

 

Okapy wyspowe 60 cm – uniwersalne rozwiązanie

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są okapy wyspowe 60 cm, które zmieszczą się nad każdą wyspą kuchenną, nawet tą najmniejszą. Umieszczone nad standardową płytą kuchenną, usuną nieprzyjemnie pachnące powietrze, wprowadzając świeżość do Twojej kuchni. Montując mały okap, nie zagracisz przestrzeni, co jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach, w których każdy wolny centymetr kwadratowy ma znaczenie.

 

Okapy wyspowe 60 cm – funkcjonalność i estetyka

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli wyspowych, które z łatwością dopasujesz do designu swojej kuchni. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są urządzenia w kształcie odwróconej litery „T”. Takie okapy wyspowe nowoczesne będą doskonale pasowały do minimalistycznego wystroju kuchni. Najczęściej wykonane są one z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowują długą żywotność, a w dodatku są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Wystarczy taki model od czasu do czasu przetrzeć wilgotną, miękką ściereczką, aby usunąć z nich wszelkie zabrudzenia. Niebywale dekoracyjnym rozwiązaniem w nowoczesnej kuchni są okapy wyspowe 60 cm wykonane ze szkła hartowanego. Panele szkła pokryte są dekoracyjnymi wzorami, które z łatwością dopasujesz do stylu Twojej kuchni. Ważną kwestią przy wyborze modelu wyspowego powinno być oświetlenie. W końcu będzie to przestrzeń robocza, z której będziesz najczęściej korzystać, dlatego powinna być ona dobrze doświetlona. Kilka punktów LED umieszczonych pod czaszą okapu zapewni Ci dobrą widoczność i komfort podczas gotowania. Ponadto takie oświetlenie można wykorzystać jako dodatkowe źródło światła podczas wieczornych posiedzeń w kuchni.

okapy kuchenne wyspowe 60 cm